EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  10882  51
Матеріали за темою:

 Група народних депутатів України пройшла навчання в Національному університеті оборони. ФОТОрепортаж

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського народні депутати України пройшли підготовку на вищих академічних курсах з питань військової безпеки та оборони держави.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

Як повідомили у відомстві, такий захід проведено вперше, і вже йде підготовка двох груп народних депутатів, які бажають пройти подібний курс.

"Я вам дуже дякую, що ви відважилися на цей експеримент. Кожне заняття - це новий досвід. Інформація, яку ми отримали, є дуже важливою, а досвід спілкування з вами - безцінним. Тепер ми знаємо, що можемо звернутися до університету за порадами фахівців", - зазначила народний депутат України, заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

оборона
У відомстві зазначили, що протягом шести днів з депутатами працювали кращі науково-педагогічні працівники провідного військового вишу держави. За спеціально розробленою програмою під час занять було розглянуто проблемні питання, пов'язані із законодавчою базою, зосереджено увагу на основах стратегії національної безпеки та оборони, структурі та специфіці діяльності видів Збройних Сил України, проблемах і перспективах оборонного відомства, а також питаннях забезпечення міжнародної і цивільно-військової співпраці, інформаційної безпеки, стандартизації входження в НАТО. Крім теоретичних занять, представники влади мали можливість відвідати одну з авіаційних частин Повітряних Сил, де спостерігали, як проходять польоти, відбувається бойове чергування та самі пройшли випробування на тренажерах.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Голова Міноборони України і прем'єр-міністр Пакистану обговорили аспекти співпраці у військово-промисловій сфері. ФОТО


оборона

"Для університету організація та проведення подібної підготовки ‒ це дуже відповідальна подія, тому до занять були залучені начальники кафедр та досвідчені викладачі. Цей курс збагатив усіх учасників: як наших працівників, так і народних депутатів. Була поставлена висока планка. Ми її витримали і готові рухатися далі", - зазначив полковник Сергій Салкуцан, заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з навчальної роботи.


оборона
Фото: прес-служба Міноборони

Представники влади зазначили, що лобіюватимуть у Верховній Раді систематичне проведення подібних курсів. У своїй роботі народні обранці часто мають справу з питаннями безпеки та оборони, тому їм необхідні підтримка та консультація фахівців, а також глибоке розуміння специфічної проблематики.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p416959
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXhVVVhSa1F5OHdXVkJTWjNSRGR6QlpTamd3VERkUmMyUkRLekJaUkZGMmRFTTVNRXhDT0RCS1RGRnZTSHBSYms1SFZ6Qk1NMUYyZEVONE1FdzNVbWRPUXlzd1RETlJkVUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору