EN|RU|UK
 За кордоном
  81849  302

 Байкер Хірург пропонує Путіну доповнити герб РФ, - російські ЗМІ. ФОТО

Лідер мотоклубу "Нічні вовки" Олександр Залдостанов (Хірург) звернувся до президента РФ Володимира Путіна з пропозицією доповнити герб Росії зіркою перемоги у "Великій вітчизняній війні" і обрамленням з колосків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує російський пропагандистський телеканал RT.

Відповідно до представленого проекту, новий державний герб "є зображенням двоголового орла в променях сонця і в обрамленні колосся". "У верхній частині герба - п'ятикутна зірка Перемоги. У кольоровому зображенні Державного герба Російської Федерації двоголовий орел, сонце і колосся - золоті, зірка - червона, обрамлена золотою облямівкою", - пропонується в документі.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Юродство на Голокості" - у Росії фігуристи Навка і Бурковський виконали номер у єврейських робах в'язнів концтабору. ВIДЕО

"Герб Росії - це символ держави, сакральний знак наших минулих і майбутніх перемог. У першу чергу ми повинні закріпити спадкоємність нашої держави. Нинішній герб (двоголовий орел) - це спадкоємність від Російської імперії. Але ми повинні також показати, що родом з СРСР - з гагарінського кидка в космос, першого супутника, могутньої Радянської армії і, звичайно, титанічної, священної перемоги у Великій Вітчизняній війні. І символ цього героїчного подвигу - зірка Перемоги - знайшов своє відображення на нашому гербі", - пояснив Залдостанов.

За словами Хірурга, "новий час вимагає нових символів".

"Ми підійшли до питання з позиції переосмислення нашої спадщини. Адже коли ухвалювався сучасний герб, все радянське піддавалося обструкції. Після того як Володимир Володимирович Путін повернув Росії її перлину - Крим, до росіян повернулося і почуття гордості. Ми згадали: так, ми великий народ , саме ми здобули перемогу в страшній сутичці з об'єднаною гітлерівською армією Європи. Нехай зараз ліберали, наймити ЦРУ, представники націонал-оранжизму виють, що це все повернення до Радянського Союзу. Називайте як хочете. ми повертаємо Батьківщину", - додав байкер.

Нагадаємо, нинішній герб РФ був затверджений указом президента Росії Бориса Єльцина 30 листопада 1993 року.

Також дивіться: "Кордон Росії ніде не закінчується", - Путін повчає хлопчика-вундеркінда. ВIДЕО

хирург залдостанов

(Фото з архіву Олександра Залдостанова)Источник: https://ua.censor.net.ua/p416977
VEhrdlVXNDVSMFF3V1V4U2JIUkRPVXg1TDFGc1RrZEJNRmxRVVhNNVEzZEpUa2RDTUV4TVVteDBSME13VERkUmMzUkRkMGxPUTNrd1dtSlJkV1JET1RCTVFqZ3dURkJSZEdSSFFUQk1Samd3VEdaUmRrNUhWekJNTTFGMVNIcFNiSFJIUWpCWlRGRjJkRWRCTUZwaVVtb3plbEYyT1VOM01GbE1VbWRPUjFjd1REZFNaM1JETkRCTVpsRjJTSHBSZGpsRE1UQlpSRkYwWkVNNE1FdzNVWE01UTNkbVRrTm5NRXczVW1ka1IxY3dXVGs0TUV0SVVXOU9RMmd3UzBFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору