EN|RU|UK
 Політика України
  36222  99

 Генпрокурор зробив заяву, яка може нашкодити взаємодії Бюро і САП, - НАБУ про лист Луценка. ДОКУМЕНТ

Детективи НАБУ подали Генпрокурору скаргу про незгоду з рішенням глави САП Холодницького, а не прохання про його притягнення до відповідальності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ.

"Національне антикорупційне бюро України не направляло Генеральному прокурору України листа з проханням притягнути до відповідальності керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про що Юрій Луценко заявив під час прямого ефіру на одному з телеканалів. Ймовірно, малася на увазі скарга, підготовлена детективами Бюро у відповідь на бездіяльність прокурора під час розслідування так званої справи МАУ та відповідно до чинного процесуального законодавства України", - заявили в НАБУ.

Також читайте: У НАБУ кажуть, що не робили ніяких звернень про притягнення до відповідальності Холодницького, - журналіст

"Йдеться зокрема про те, що 10 листопада цього року детективами НАБУ в порядку, передбаченому ст. 277 КПК України, підготовлено та направлено на затвердження заступнику Генерального прокурора України - Керівнику САП повідомлення про підозру керівнику та головному бухгалтеру ПрАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України", а також екс-голові Державної авіаційної служби України у вчиненні кримінального правопорушення щодо заволодіння коштами Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях в особливо великих розмірах, за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. 24 листопада до НАБУ за підписом Холодницького Н.І. надійшов лист з відмовою у погодженні зазначених повідомлень про підозру. Проаналізувавши листа, детективи Бюро дійшли висновку щодо невідповідності зроблених суджень та висновків фактичним даним, підтвердженим матеріалами кримінального провадження. Саме тому, відповідно до вимог законодавства (ст.ст. 311-312 КПК України), на адресу Генпрокурора 25 листопада направлено скаргу про бездіяльність його заступника - Керівника САП", - пояснили в Бюро.

"Наголошуємо, що порядок направлення скарги на бездіяльність прокурора чітко визначений положеннями чинного Кримінального процесуального кодексу України, відповідно до якого, скарга подається прокурору вищого рівня щодо прокурора, рішення, дії чи бездіяльність якого оскаржуються. Враховуючи, що рішення про непогодження повідомлень про підозру прийнято заступником Генерального прокурора України - керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, його бездіяльність оскаржена в установленому порядку Генеральному прокурору України. Однак, замість того, щоб розібратися по суті скарги та вжити заходів, як того вимагає закон, Генеральний прокурор зробив публічну заяву, яка може зашкодити взаємодії між НАБУ і САП", - відзначили в НАБУ й опублікували відповідну скаргу.


Дивіться на "Цензор.НЕТ": НАБУ просить притягнути до відповідальності Холодницького, - Луценко. ВIДЕО

гпу жалоба набу сап холодницкипй

гпу жалоба набу сап холодницкипй

гпу жалоба набу сап холодницкипй

гпу жалоба набу сап холодницкипй

гпу жалоба набу сап холодницкипй

гпу жалоба набу сап холодницкипй

гпу жалоба набу сап холодницкипйИсточник: https://ua.censor.net.ua/p417592
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmJucFJjR1JES3pCTWRsRjJkRU13TUV3elVYVk9SMGN3V1hwUmRYUkROREJNYTNaTU9VTXlNRXhFVVhVNVF5c3dURWhSYzBoNlVXNWtRMUV3U2toUmJ6TjZVV3M1UTJZd1MwNDRNRXA2VVd0T1EycG1Ua05STUV3elVtZDBRelF3VEhKUmRuUkhRVEJaVUZGMk9VZEhNRnBpVVhWa1F6a3dURUZuTUV3dlVtZE9ReXN3VEhKU1p6bEhRVEJNUkZKbmRFZEVNRmxFVVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору