EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  42248  206

 Голова АПІУ, що пропонувала знизити до € 22 митний ліміт на посилки, обізвала людей, які не підтримали її ініціативу, "у##бками" (оновлено)

Глава Асоціації підприємств інформаційних технологій України Елліна Шнурко-Табакова образила людей, не згодних з пропозицією знизити вартість неоподатковуваних покупок у зарубіжних інтернет-магазинах.

Глава правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) Елліна Шнурко-Табакова з використанням ненормативної лексики відповіла людям, які критикують ініціативу АПІТУ щодо митного ліміту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на bison-info.

Свою відповідь Шнурко-Табакова написала в коментарях до одного з постів. Зараз цей запис доступний тільки її друзям у Facebook.

"Я, бл ... дь, тиждень з температурою уй... кам пояснюю основи Митного кодексу", - написала Шнурко-Табакова.

шнурко-табакова

шнурко-табакова


З ініціативою підвищити оподаткування на пересилку товарів Асоціація підприємств інформаційних технологій України виступила на початку листопада 2016 року. Вона відправила Мінфіну пропозицію знизити вартість неоподатковуваних покупок у зарубіжних інтернет-магазинах зі € 150 до € 22. За оцінками асоціації, через тіньовий імпорт тільки на товарах IT і споживчій електроніці держбюджет щорічно недоотримує 3,6 млрд грн.

У Міністерстві фінансів цю пропозицію підтримали, зазначивши, що це одна з вимог Євросоюзу. Заступник міністра фінансів Євген Капінус розповів, що Мінфін доручив ДФС "підготувати комплексний законопроект для врегулювання цього питання". Встановлення митного ліміту підтримував і глава Державної фіскальної служби Роман Насіров.

Вчора, 8 грудня, АПІТУ відкликала з Мінфіну цей законопроект. Представник АПІТУ Юрій Пероганич заявив, що в асоціації не очікували негативної реакції суспільства.

В Асоціацію підприємств інформаційних технологій входять такі компанії, як "Алло", Asus, Ringoo, Cisco, Intel, Microsoft, "Цитрус", Samsung та інші. Після того як почався скандал з митним лімітом, деякі компанії відхрестилися від АПІТУ.

Приміром, компанія Dell, яка вказана на сайті АПІТУ як один із членів асоціації, зробила заяву, в якій заборонила використовувати свій бренд в ініціативах і рішеннях АПІТУ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p418627
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTTBaazVETHpCTU4xSnBUa2RETUV4Q09EQk1lbEYxVGtkRE1FdzFPREJNU0ZGMFpFZEpNRXh5VVhSa1IwTm1Ua05WTUV0VVVXOVJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору