EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2517  52

 Судовій системі в Україні довіряють лише 37% громадян, - опитування. Інфографіка

В Україні судовій системі довіряють лише 37% громадян, не довіряють - 63%.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення Вищої ради юстиції у Фейсбуці, такі дані 15 грудня 2016 року, у День працівників суду, представив Проект "Відкритий суд", провівши протягом 3 місяців опитування майже 4 тисяч громадян у 28 містах України на виході із судових установ.

Дані опитування було представлено для обговорення суддями й громадськістю під час Круглого столу "Судова реформа: авторитет і довіра до судової влади".

судьи

Також дивіться: Суддя Мельничук, який підтримав заборону Євромайдану, пройшов кваліфікаційне оцінювання ВККС. ФОТО

"Який шлях має обрати судова влада для відновлення довіри?" стало головною темою обговорення. Учасники круглого столу наголошували на важливості відкритої та проактивної комунікації із суспільством, налагодження порозуміння з іншими гілками влади, зокрема з Міністерством юстиції України щодо виконання судових рішень (сьогодні за даними Голови РСУ В. Сімоненко, лише 5% рішень судів виконують), посилення ролі суддів у законотворчому процесі, утвердження незалежного статусу судді, очищення судової системи від порушників закону та неухильне дотримання правил етичної поведінки судді, спільної відповідальності суддів, адвокатів, прокурорів за якість правосуддя, створення єдиної комунікаційної стратегії судової влади та інших", - йдеться в повідомленні.

судьи


судьи

Источник: https://ua.censor.net.ua/p419614
VEhrNGRrdzVReXN3VEM5UmRVNUhRekJaVUZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua2RDTUZsUVVYUkllbEpxZEVkQ01GbE1VWFZPUjBjd1dtSlNhak42VVd0MFEyY3dTelE5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору