EN|RU|UK
 Політика України
  3103  11

 ГПУ не вбачає порушень у тому, що комісія з обрання керівництва Держбюро розслідувань була складена з прямими порушеннями закону, - Найєм. ДОКУМЕНТ

Нардеп Мустафа Найєм заявляє, що у ході формування комісії з відбору керівництва Держбюро розслідувань (ДБР), був порушений закон, але ГПУ залишило звернення нардепа з цього приводу без уваги.

Про це Найєм пише на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Продовжую тему ДБР. Якщо чесно, це вже якийсь абсурд і ідіотизм. Підконтрольна президентові Генеральна прокуратура не вбачає порушень у тому, що комісія з обрання керівництва Держбюро розслідувань була складена з прямими порушеннями закону. При цьому 10 з 19 кандидатів пройшли на наступний етап конкурсу - це співробітники органів президентської вертикалі: ГПУ, ДФС і СБУ. Отже, коротко: як я вже багато разів повідомляв, зараз все ще продовжує свою роботу Конкурсна комісія з обрання глави Держбюро розслідувань і заступників. Два члени комісії - Стойко І.М. (від КМУ) і Бухарев В.В. (від Верховної Ради) - не мають вищої юридичної освіти. Мені це відомо достовірно, готовий свідчити про це в суді. Це - пряме порушення п. 3 ч. 3 ст. 11 закону України про ДБР. Цих кандидатів не мали права ні висувати, ні вносити, ні допускати до роботи в комісії. А ті, хто це зробили, очевидно, вчинили правопорушення, щодо якого має бути дана оцінка", - заявив нардеп.

"Два тижні тому я звернувся з відповідною заявою до Генеральної прокуратури про вчинення злочину посадовими особами Кабміну і Верховної Ради. Перший заступник Генпрокурора Юрій Столярчук написав відповідь, суть якої буквально зводиться до такого: у своїй заяві ви не вказали, який саме документ неправильно підписали співробітники КМУ і ВР. Виникає стійке відчуття, що відсутність юридичної освіти у Генпрокурора прямо позначається на деградації всіх співробітників підконтрольного йому відомства. Ще раз. ПРЯМО ПОРУШЕНИЙ ЗАКОН. Чорним по білому п. 3 ч. 3 ст. 11 Закону України "Про Державне бюро розслідувань": "Членами Конкурсної комісії можуть бути особи, які мають бездоганну ділову репутацію, вищу юридичну освіту, високі професійні і моральні якості, суспільний авторитет". "Перший заступник Генпрокурора вважає, що цього недостатньо для перевірки факту підробки. Мене ж це ще більше переконує в тому, що до складу комісії з ДБР свідомо були внесені кандидати, які ставлять під сумнів легітимність роботи комісії. І в разі потреби, результати її роботи можуть бути оскаржені в суді", - резюмував Найєм.

гбргбр

Источник: https://ua.censor.net.ua/p421502
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmJucFJibVJEZHpCTWJsSnNUa000VEhrdlVXdDBRMmRtVGtOVU1Fb3ZVVzh6ZWxGdGRFTjNNRXhJVVhaT1IxY3dUREU0TUVwVVVYUmtSMEV3VEdKUmMwNURlVEJNTTFGMFUwUlJjMlJIVHpCWlJGRjJhVVJTWjA1REt6Qk1abEpuWkVNM01GcGlVWFJPUjBRd1RFeFJjMDVET1RCWmR6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору