EN|RU|UK
 Київські новини
  17545  24

 Пам'ятну дошку Василю Макуху, який вчинив акт самоспалення проти вторгнення СРСР до Чехословаччини, відкрили в центрі Києва. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 26 січня, за адресою Хрещатик, 27 було відкрито меморіальну дошку Василю Макуху, який 6 листопада 1968 року в центрі Києва вчинив акт самоспалення, протестуючи проти радянської агресії в Чехословаччину.

Про це передає з місця подій кореспондент Цензор.НЕТ.

У відкритті меморіальної дошки взяли участь Володимир Макух - син Василя Макуха; Володимир В'ятрович - голова Українського інституту національної пам'яті; Зденька Цаїсова - керівник посольства Чехії в Україні на посаді тимчасового повіреного в справах; Володимир Прокопів - заступник міського голови - секретар Київської міської ради; Орина Сокульська - голова Всеукраїнського товариства політв'язнів і репресованих.

Василь Макух (14 листопада 1927 - 6 листопада 1968) - перший українець, який вчинив акт самоспалення проти влади СРСР. Учасник українського руху опору в СРСР, воїн УПА.

макух

макух

макух

макух

макух

Фото - Олег Богачук

память макухпамять макухпамять макухпамять макухпамять макух

память макух

память макухпамять макух

Фото - Наталя Шаромова, Цензор.НЕТИсточник: http://censor.net.ua/p425093

Источник: https://ua.censor.net.ua/p425093
VEhrdlVXNTBRemN3VEZoUmMzbEVVV3RrUXlzd1RGQlJjMDVIU0RCWlVGRjFhVGgyTUZsSVVYTk9Remd3VERkU1oyUkRMekJNUkZGMU9VTXhNRXd6VVhaa1IxQm1Ua051TUV4WVVtaGtSMWN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору