EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  5709  12

 Податківці в Києві розкрили схему з мінімізації митних платежів під час імпорту товарів. ФОТОрепортаж

У Києві співробітники податкової міліції ліквідували центр мінімізації митних платежів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час операції "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 27 (види співучасників) і ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що двоє громадян організували схему з ухилення від сплати митних платежів і податків під час імпорту й реалізації продукції на внутрішньому ринку.


Для здійснення незаконної діяльності зловмисники створили низку підконтрольних фірм. Вступивши в злочинну змову з представниками компаній-нерезидентів із Китаю, Малайзії, Польщі, Словаччини й Туреччини, на замовлення власників низки підприємств вигодоодержувачів, використовуючи зв'язки на митниці і маючи скан печатки нерезидента, за допомогою підконтрольних брокерів вони здійснили імпорт товарів медичного призначення, риби, фруктів та інших товарів за значно заниженими цінами. Для ухилення від сплати податків і митних платежів організатори схеми підробляли документи, необхідні для митного оформлення товарів.

Надалі незаконно імпортовані товари продавали компаніям-замовникам.

Загальний обсяг незаконних операцій становить 20 мільйонів гривень.


Для легалізації грошових коштів у бухгалтерському та податковому обліках документально відображалося придбання послуг транспортування імпортованих товарів територією України і проводився відповідний пакет документів для підконтрольних фіктивних підприємств.

Унаслідок проведених 13 обшуків було виявлено й вилучено майже 2,5 мільйона гривень готівкою в національній та іноземній валюті, партію латексних рукавичок, вартістю 1,2 мільйона гривень, чорнові записи, фінансово-господарські документи, печатку, відбитки печаток компанії-нерезидента і комп'ютерну техніку.

Податківці в Києві розкрили схему з мінімізації митних платежів під час імпорту товарів 01
Податківці в Києві розкрили схему з мінімізації митних платежів під час імпорту товарів 02

Податківці в Києві розкрили схему з мінімізації митних платежів під час імпорту товарів 03

Податківці в Києві розкрили схему з мінімізації митних платежів під час імпорту товарів 04

Крім того, накладено арешт на поточні рахунки 40 фіктивних підприємств, відкритих у 28 банках, на яких зараз 170 тисяч гривень.

Слідчі дії тривають.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p426074
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTXJNRXhNVVhORFJGRjJUa2RYTUV4MlVteDBSMGN3V21KU2FqTjZVWFpPUTNjd1dWaFNiSFJET1RCTVJGSm9kRWRYTUZwa09EQk1lbEYxVGtkRE1Fd3pVWFZPUjBjd1dUazRNRXBVVVhCT1EyaG1Ua05oTUV4cVVtdzVRM2s9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору