EN|RU|UK
 Політика України
  24922  38

 КВУ оприлюднив рейтинг губернаторів. ІНФОГРАФІКА

"Рейтинг діяльності голів ОДА за 2016 рік" Комітету виборців України очолили керівники Харківської, Львівської та Кіровоградської областей. Найгірші результати у глав Чернівецької, Полтавської та Херсонської облдержадміністрацій.


Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт КВУ.

Перше місце, згідно з рейтингом КВУ, посіла голова Харківщини Юлія Світлична. Харківська область показала найвищі соціально-економічні показники серед інших регіонів. Крім того, Юлія Світлична увійшла в групу лідерів за оцінками експертів.

Також у п'ятірці лідерів Олег Синютка (Львівщина), Сергій Кузьменко (Кіровоградщина), Степан Барна (Тернопільщина) та Геннадій Москаль (Закарпаття).

Останнє місце, за даними дослідження, посів глава Херсонщини Андрій Гордєєв. У групі аутсайдерів також Олег Гончарук (Івано-Франківська область), Олексій Муляренко (Рівненська область), Олександр Фищук (Чернівецька обл.) і Валерій Головко (Полтавщина).


КВУ оприлюднив рейтинг губернаторів 01КВУ оприлюднив рейтинг губернаторів 02КВУ оприлюднив рейтинг губернаторів 03
За словами гендиректора КВУ Олексія Кошеля, планується, що дані проекту в подальшому будуть публікуватися щоквартально, а за результатами року буде опубліковано підсумковий звіт. Звіти розсилаються керівникам облдержадміністрацій, щоб вони могли побачити недоліки своєї роботи, а також Президенту і голові уряду для більш ефективного контролю за діяльністю керівників регіонів.

"Ми очікуємо, що рейтинг допоможе керівництву держави ефективніше оцінити роботу керівників облдержадміністрацій та ухвалювати відповідні управлінські рішення. Громадськість, у свою чергу, матиме додатковий інструмент контролю і підстави для порівняння місцевої влади", - зазначив він.

Мета проекту КВУ "Рейтинг діяльності голів ОДА за 2016 рік" - оцінити рівень управлінської ефективності представників виконавчої влади на місцях. Оцінка роботи керівників областей складається з двох компонентів: показників соціально-економічного розвитку регіону і результатів опитування 245 місцевих експертів - політиків, журналістів, громадських діячів та активістів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Конкурсна комісія обрала Степанова одеським губернатором
Источник: https://ua.censor.net.ua/p426662
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoUmRXUkhRekJNYWxGMlpFTjZaazVEZWpCWlVGRnpaRU14TUZsRVVYWmtRM2N3V1V4UmRuUkhRV1pPUTJFd1NreFJiM2M5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору