EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  6728  29

 Сполучені Штати й Україна підписали Угоду про обмін податковою інформацією. ФОТО

Посол США в Україні Марія Йованович і міністр фінансів України Олександр Данилюк підписали вчора Міжурядову угоду відповідно до положень Закону США "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (FATCA) і задля сприяння прозорості у сфері податкових питань між двома країнами.

Як передає Цензор.НЕТ, Угода підкреслює тривалу співпрацю і міцні двосторонні відносини США з Україною, а також зростання міжнародної співпраці, спрямоване на подолання офшорного ухилення від сплати податків.

Пані Посол Йованович зазначила: "Сполучені Штати Америки й Україна розвинули дуже міцне партнерство з питань податкового адміністрування, і я рада, що співпраця за Законом США "Про податкові вимоги до іноземних рахунків"(FATCA) надалі посилить наші зусилля в цій сфері. Сьогоднішнє підписання є значним кроком у наших загальних зусиллях у боротьбі з ухиленням від сплати податків - тією метою, яка має позитивні переваги для обох наших країн. Ми з нетерпінням чекаємо повного застосування цієї Угоди, що дозволить нам краще виявляти, протидіяти і запобігати ухиленням від сплати податків через покращену прозорість і поглиблену звітність".

Сполучені Штати й Україна підписали Угоду про обмін податковою інформацією 01

Також читайте: Американські сенатори представлять сьогодні законопроект, який дозволяє накласти вето на можливе зняття санкцій з РФ

FATCA дозволить українським банкам надавати інформацію податковій службі США з фінансових рахунків американських громадян. США ввели в дію Закон "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" у 2010, щоб подолати офшорне ухилення від сплати податків шляхом заохочення прозорості й отримання інформації про рахунки американських платників податків в інших країнах.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p426971
VEhrdlVXeE9RM2N3VEROUmRVNUROekJaTjFGMWFVUlJiblJETnpCTVdGRjFkRWRDTUV4RVVYWmtRekF3V1VJNE1FcHVVWFowUTNrd1RFUlJkbVJES3pCTVRGRjFUa2RJVEhrdlVYWTVReXN3VEZSUmMwNUhRekJNY2xGMVNIcFJjMlJEZHpCTU0xRjFkRU0wWms1RFl6QmFZbEYyWkVkRk1GcGlVWFpZZWxGdlpFTnZNRXBCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору