EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  1286  0

 Податківці в Донецькій області ліквідували центр мінімізації митних платежів з обігом близько 300 млн грн. ФОТОрепортаж

У Донецькій області співробітники податкової міліції зупинили діяльність центру мінімізації митних платежів з обігом близько 300 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час операції "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено ​​групу осіб, яка надавала підприємствам реального сектора економіки Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей послуги з мінімізації митних платежів під час імпорту повітряних теплообмінників, приладів для апаратури вимірювання, арматури для трубопроводів, металопрокату з Італії, Чехії, Німеччини та Швеції.


Для здійснення незаконної діяльності організатор вступив у злочинну змову з керівниками низки компаній і використав зв'язки на митниці. На замовлення вітчизняних підприємств він укладав зовнішньоекономічні контракти, за якими в країну імпортували товари. Під час митного оформлення вартість товарів занижували, унаслідок чого ПДВ і митні платежі сплачувалися не в повному обсязі. Далі під час проведення операцій із підконтрольними транзитними підприємствами, вартість ввезеного товару піднімали до реальної, різницю фактичної вартості від заявленої переводили в готівку, а товари реалізовували на адресу підприємств-вигодонабувачів.

Загальний обіг центру мінімізації митних платежів становить близько 300 мільйонів гривень.


Після проведених двох обшуків було виявлено та вилучено 18 печаток підприємств, 10 банківський карток, фінансово-господарські документи, чорнеткові записи й комп'ютерну техніку.

Податківці в Донецькій області ліквідували центр мінімізації митних платежів з обігом близько 300 млн грн 01Податківці в Донецькій області ліквідували центр мінімізації митних платежів з обігом близько 300 млн грн 02Податківці в Донецькій області ліквідували центр мінімізації митних платежів з обігом близько 300 млн грн 03Податківці в Донецькій області ліквідували центр мінімізації митних платежів з обігом близько 300 млн грн 04

Слідчі дії тривають.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору