EN|RU|UK
 Події
  5192  16

 Податківці на Сумщині припинили роботу заводу, на якому незаконно виготовлялося паливо. ФОТОрепортаж

У Сумській області співробітники податкової міліції припинили роботу підпільного заводу з незаконного виготовлення паливно-мастильних матеріалів.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У ході операції "Акциз-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, було встановлено, що на територію заводу доставлялася нафта і газовий конденсат невідомого походження. Використовуючи обладнання заводу, що забезпечує масове виробництво, здійснювалося виготовлення бензину і дизельного палива, які в подальшому реалізовувались через незаконні автозаправні станції.

В результаті проведеного на території заводу обшуку було виявлено та вилучено чорнові записи, комп'ютерну техніку, 53,5 тисячі літрів сировини, 41,4 тисячі літрів бензину, 15,5 тисячі літрів дизельного палива, а також обладнання заводу, яке використовувалося в незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого становить 26,3 мільйона гривень.Податківці на Сумщині припинили роботу заводу, на якому незаконно виготовлялося паливо 01Податківці на Сумщині припинили роботу заводу, на якому незаконно виготовлялося паливо 02Податківці на Сумщині припинили роботу заводу, на якому незаконно виготовлялося паливо 03
Дивіться також: Незаконно виготовлене пальне на 7,2 млн грн вилучено в Кривому Розі. ФОТОрепортаж

Під час проведення обшуку будь-яких документів дозвільного характеру на виготовлення і використання небезпечних хімічних речовин, а також документів з питань екологічної безпеки виявлено не було.

Податківці на Сумщині припинили роботу заводу, на якому незаконно виготовлялося паливо 04Податківці на Сумщині припинили роботу заводу, на якому незаконно виготовлялося паливо 05Податківці на Сумщині припинили роботу заводу, на якому незаконно виготовлялося паливо 06Податківці на Сумщині припинили роботу заводу, на якому незаконно виготовлялося паливо 07
Читайте також: Податківці ліквідували незаконну заправку у Львові

Зараз вилучене передано на відповідальне зберігання. Розслідування кримінального провадження триває.

Источник: https://ua.censor.net.ua/p427387
VEhrNGRrdzVReTh3VEVSUmRUbEROREJNVEZGMmJucFJiRTVEYXpCTFJqZ3dTMGhTWnpsRE9EQlpibEYxVGtNNU1FeEJQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору