EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  18381  116

 Управління СБУ в Одеській області не знайшло ознак злочину у висловлюваннях українофоба і пособника сепаратистів Кваснюка. ФОТО

Служба безпеки України не знайшла ознак кримінальних злочинів, передбачених статтями 109 і 110 КК України (заклики до захоплення влади і посягання на територіальну цілісність і недоторканність країни), в програмах одеського журналіста-українофоба Григорія Кваснюка.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, така заява була зроблена в повідомленні на офіційній Facebook-сторінці управління СБУ в Одеській області.

Управління СБУ в Одеській області не знайшло ознак злочину у висловлюваннях українофоба і пособника сепаратистів Кваснюка 01

"Протягом 2014-2016 років його висловлювання неодноразово направлялися в рамках відповідних кримінальних проваджень в Київський національний дослідницький інститут судових експертиз Мін'юсту, - відзначили в спецслужбі. - Ознаки зазначених правопорушень у діяльності Кваснюка відсутні. Останній випуск авторської програми Г. Кваснюка також не залишився без уваги СБУ".

Як відомо, Кваснюк неодноразово робив антиукраїнські заяви у своїх програмах. Також, він неодноразово ставав учасником відеосюжетів сепаратистських ЗМІ і виступав на підтримку сепаратистів.

Разом з тим, на сторінці Facebook управління СБУ в Одеській області текст повідомлення про невинність Кваснюка був видалений, але сам пост з обуреними коментарями залишився.

Повідомлення має понад 20 репостів, і якщо перейти за одним із таких посилань, то текст повідомлення СБУ буде доступний.


Управління СБУ в Одеській області не знайшло ознак злочину у висловлюваннях українофоба і пособника сепаратистів Кваснюка 02
"Ваш дослідницький інститут СУДОВИХ експертиз Міністерства юстиції України за яким методичками працює ??? !!!! Може пора вже на Благо і Безпеку України почати працювати?!!!!! Навіщо нам така служба, яка не несе ніякої захисної функції для безпеки України??!!!!!", - обурюється один з коментаторів під постом.

"Служба безпеки України, а ви в курсі, що ваше відділення в одеській області в упор не бачить рупора сепаратистів? Це називається роботою?", - адресує своє запитання один з користувачів главку СБУ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p428045
VEhrNGRrdzVSMEl3VEZoUmRqbERkekJaUkZGelRrZERNRXhxVVhRNVF6aG1Ua040TUV4WVVtbE9Rell3VEZoU1oyNTZVVzlrUTFJd1MwNDRNRXBtVVc1T1EwYz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору