Спорт, Фоторепортаж
  8229  18

Українка Волошина завоювала дві золоті медалі на етапі Світової серії із синхронного плавання. ФОТО

На етапі Світової серії із синхронного плавання в Парижі українка Анна Волошина завоювала дві золоті медалі. Усього в активі української збірної 5 нагород.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.TV.

Анна Волошина завоювала дві нагороди найвищої проби - у вільній (92,7000 бала) і технічній (91,1267 бала) програмах у змаганнях солістів.

Українка Волошина завоювала дві золоті медалі на етапі Світової серії із синхронного плавання 01

Також Волошина і Єлизавета Яхно стали бронзовими призерами у вільній програмі дуетів - 90,1000. Випередили їх спортсменки з Китаю та Японії.

Українки Анна Волошина, Ксенія Сидоренко, Анастасія Савчук, Катерина Садурська, Єлизавета Яхно, Олександра Кашуба, Марина Алексіїва і Владислава Алексіїва посіли 2-ге місце в технічній програмі - 89,4177. Такий самий результат наші дівчата показали й у вільній програмі - 91,4333. Обидва рази українки поступилися японкам.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Українка Марченко стала чемпіонкою Європи зі стрільби з лука. ФОТО