EN|RU|UK
 Політика України
  100938  727

 "Національний корпус", ПС і "Свобода" підписали маніфест про об'єднання зусиль для побудови національної Української держави. ФОТО

Партії ВО "Свобода", "Правий сектор", "Національний корпус" і низка інших націоналістичних партій та організацій підписали "Національний маніфест" і задекларували об'єднання зусиль для побудови національної Української держави.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на блог "Національного корпусу".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Все тільки починається", - у Києві пройшов Марш національної гідності. ФОТОрепортаж

"Ми, українські націоналісти, усвідомлюючи катастрофічний стан нашої країни та маючи на меті здобуття й розбудову великої національної держави, здатної забезпечити добробут українців та майбутнє українських дітей, єднаємо свої зусилля на основі фундаментальних, беззаперечних, непорушних для нас усіх принципів та цілей і пропонуємо чіткий план першочергових кроків для досягнення цієї мети", - йдеться в документі, який підписали в четвер ВО "Свобода", "Правий сектор", "Національний корпус" і низка інших націоналістичних партій та організацій.

Також документ підтримала ОУН на чолі з Богданом Черваком, Конгрес українських націоналістів під керівництвом Степана Брацюня, організація "С14" (лідер - Сергій Мазур).

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Марш національної гідності відбувається в центрі Києва. ФОТОрепортаж+ВІДЕО (оновлено)

У Національному маніфесті зазначено, що його підписанти виступають за створення Балто-Чорноморського Союзу, розрив дипломатичних відносин із РФ, повернення Україні ядерного статусу, закріплення права на вільне володіння зброєю, введення дієвої процедури імпічменту президента, створення єдиної помісної церкви з центром у Києві.

Також у маніфесті виступають за повернення права на відновлення ядерного потенціалу України як способу захисту національної безпеки у зв'язку з порушенням Будапештського меморандуму, створити високотехнологічну професійну контрактну армію, а також резервну армію, укомплектовану за територіальним принципом, законодавчо закріпити право на збройний захист і вільне володіння зброєю.

Підписанти маніфесту також пропонують очистити від ворожої пропаганди український інформаційний простір, забезпечити українській мові статус єдиної державної. Вони також пропонують провести реальну люстрацію, посилити кримінальну відповідальність за корупцію, запровадити дієву процедуру імпічменту президента і прийняти закон про відкликання депутатів усіх рівнів, суддів і чиновників, а також впровадити виборність суддів.

Національний корпус, ПС і Свобода підписали маніфест про обєднання зусиль для побудови національної Української держави 01

Національний корпус, ПС і Свобода підписали маніфест про обєднання зусиль для побудови національної Української держави 02

Источник: https://ua.censor.net.ua/p432294
VEhrNGRrdzVRMmd3VEV4UmRuUkRlREJNTjFGMFRrTjNaazVEWmpCWlJGRnpUa041TUV4cVVYVlRSRkpuWkVNeE1FeHlVbWQwUXlzd1dVSTRNRW96VVhOT1IwY3dXbUpSZG5SRE9UQk1SRkYxT1VkTk1Fd3pVWFZPUXpWSlRrTTJNRXczVW1kT1F5OHdXVkJTWjFFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вгору