EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство, Фоторепортаж
  11708  60

 У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще п'ять для відкриття в 2018 році. ФОТОрепортаж

У Дніпрі розпочато будівництво п'яти нових дитячих садків за сучасними проектами, які планують відкрити в травні 2018 року.


Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook написав радник голови ОДА в Дніпропетровській області Юрій Голик.

"Корупція. Боротьба з корупцією. Нічого не змінюється. Крики. Гасла. Мітинги. Підміна понять.

Це все імітація. Імітація життєдіяльності і популізм. Криками, гаслами і популізмом нічого не вирішиш. Нічого і ніколи.

Читайте також: Державні і комунальні дитсадки скорочувати не будуть. На цей рік заплановано 25 тис. нових місць для дошкільнят, - Гриневич

Треба просто працювати. Багато. Системно. Кожен день.

Минулого року ми побудували два дитячих садка по 220 місць з нуля за рахунок коштів тільки місцевих бюджетів, без участі держбюджету. Єдині в країні.

Перший - дитячий садок у Ювілейному - відкривав Президент України Петро Порошенко, другий - у Дніпрі на житловому масиві Лівобережний-3 - сьогодні відкрили ми з мером Дніпра Борисом Філатовим.

Кажуть, за суму в два рази більшу, ніж нам знадобилося, щоб цей садок побудувати і запустити, в одній з областей вже третій рік не можуть "вийти з котловану".

У цьому ж місяці ми відкриємо після реконструкції ще два дитячі садки - у Царичанському та Павлоградському районах.

І цього року ми вже почали будувати п'ять нових дитячих садків. За абсолютно новими проектами. Відкриємо ми їх все одно через рік - в травні 2018 року.

Читайте також: Київміськрада планує дозволити конкурсний відбір на посади керівників столичних дитсадків і шкіл


Взагалі, цього року, ми будуємо понад триста об'єктів. Ніколи область стільки не будувала. А це тільки в рамках одного календарного року.

Це і є децентралізація, яку ініціював Президент. Це і є боротьба з корупцією, про яку всі так багато говорять, - коли об'єкти будуються і будуються за зрозумілі гроші. Це і є системність і послідовність, коли держава в нашій особі вперше за багато років нарешті почала будувати дитячі садки, а не продавати їх. Будувати за абсолютно новими, сучасними проектами".

У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 01У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 02У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 03У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 04У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 05У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 06У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 07У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 08У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 09У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 10У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 11У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 12У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 13У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 14У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 15У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 16У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 17У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 18У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 19У Дніпрі відкрили новий дитячий садок і почали будувати ще пять для відкриття в 2018 році 20
Источник: https://ua.censor.net.ua/p440005
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору