EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  5621  2

 Полторак - представникам Бундестагу: "Жоден із пунктів Мінських домовленостей з боку Росії не виконано". ФОТОрепортаж

Всі країни світу повинні розуміти природу того, що відбувається в Україні, і мати політичну єдність щодо ситуації на Донбасі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони, про це Міністр оборони України Степан Полторак сказав під час зустрічі з головою та членами комітету з питань закордонних справ Бундестагу доктором Норбертом Рьоттгеном.

Полторак подякував пану Рьоттгену за послідовну і чітку позицію, яку він особисто і його колеги надають Україні на всіх світових майданчиках і під час заходів, де відбувається дискусія щодо подій в нашій країні.

"Усі країни світу мають розуміти природу того, що відбувається, і мати політичну єдність стосовно ситуації в Україні. Продовження запроваджених санкцій стосовно Російської Федерації повинно залишатися й надалі, оскільки жоден із пунктів Мінських домовленостей зі сторони Росії не виконано", - заявив Полторак.
Також глава Міноборони зазначив, що зараз Україна - це країна патріотичних і мотивованих людей, яким у їхній боротьбі за територіальну цілісність потрібна підтримка всього цивілізованого світу.

"Українці жертвують своїми життями, щоб не допустити ситуації, яка склалася на сході нашої держави, в інші європейські країни", - зазначив Полторак.

Полторак - представникам Бундестагу: Жоден із пунктів Мінських домовленостей з боку Росії не виконано 01Полторак - представникам Бундестагу: Жоден із пунктів Мінських домовленостей з боку Росії не виконано 02Полторак - представникам Бундестагу: Жоден із пунктів Мінських домовленостей з боку Росії не виконано 03Полторак - представникам Бундестагу: Жоден із пунктів Мінських домовленостей з боку Росії не виконано 04Полторак - представникам Бундестагу: Жоден із пунктів Мінських домовленостей з боку Росії не виконано 05

Источник: https://ua.censor.net.ua/p440023
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору