EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  6084  21

 Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу майже 4,5 млн літрів вина, частину якого планувалося під виглядом італійського експортувати в США. ФОТОрепортаж

В Одеській області співробітники податкової міліції вилучили з незаконного обігу понад 4,46 мільйона літрів виноробної продукції, частину з якої планувалося незаконно доставити в США для подальшої реалізації.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

В ході операцій "Акциз-2017", "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що посадові особи компанії, яка займається оптовою торгівлею цукром і кондитерськими виробами, ухилилися від сплати майже чотирьох мільйонів гривень податків шляхом приховування реальних обсягів реалізованої продукції.

В результаті проведених у компаніях, пов'язаних із незаконною діяльністю зловмисників обшуків, було виявлено та вилучено понад 2,2 мільйона літрів винопродукти на суму 45,5 мільйона гривень і фінансово-господарські документи.

Крім того, було проведено обшук в компанії - виробника виноробних продуктів. В результаті було встановлено, що на цьому підприємстві його посадові особи порушують технологічний процес виготовлення вина і додають під час бродіння у виноградне сусло цукор для штучного підвищення вмісту спирту.

Також були виявлені 9,6 тисячі пляшок незаконно виготовленого вина, яке під виглядом виготовленого в Італії планувалося експортувати в США. При цьому у підприємства були відсутні будь-які документи для виготовлення та продажу такої продукції. Всього в цій компанії були виявлені і вилучені більш як 2,26 мільйона літрів вина на суму понад 42,2 мільйона гривень.

Таким чином в результаті проведеної співробітниками податкової міліції широкомасштабної операції з незаконного обігу було вилучено понад 4,46 мільйона літрів вина майже на 88 мільйонів гривень.


Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу майже 4,5 млн літрів вина, частину якого планувалося під виглядом італійського експортувати в США 01Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу майже 4,5 млн літрів вина, частину якого планувалося під виглядом італійського експортувати в США 02Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу майже 4,5 млн літрів вина, частину якого планувалося під виглядом італійського експортувати в США 03Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу майже 4,5 млн літрів вина, частину якого планувалося під виглядом італійського експортувати в США 04

Розслідування кримінального провадження триває.Источник: https://ua.censor.net.ua/p440869
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwUmRtUkRLMlpPUXpZd1REZFJkbVJIUXpCWlJGRnpUa2RGTUV4RVVYVjBSME5tVGtkRk1FeEVVWFU1UjAwd1dVaFJkVTVIUlRCYVlsRjFkRU4zTUZsS09EQk1XRkYxZEVkQ01Fd3ZVWFowUjBFd1dVbzRNRXBVVVhCT1EyaG1Ua05sTUV4VVVYUmtSMEl3V1hwUmRYUkRkMGxPUXlzd1RFaFJkVGxEZHpCWlNGSm5kRWRO
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору