EN|RU|UK
 Суспільство
  22564  20

 Українська школярка посіла четверте місце на міжнародному конкурсі вчених Intel ISEF у США. ФОТО

тищенко

Українська десятикласниця з Херсонщини Валерія Тищенко посіла четверте місце в престижному міжнародному конкурсі молодих учених.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти й науки України.

"Валерія Тищенко - десятикласниця з Херсонщини і одна з фіналісток національного відбіркового етапу Intel Техно Україна, посіла четверте місце на престижному міжнародному конкурсі серед молодих учених Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), який проходив у Лос-Анджелесі (Каліфорнія), США", - повідомляє Міносвіти.

Intel ISEF - всесвітній конкурс наукових та інженерних досягнень школярів (13-18 років), який координується некомерційною організацією Society for Science and the Public. У змаганнях щорічно беруть участь понад 1700 учасників з понад 75 країн світу. Понад два десятки Нобелівських лауреатів і два лауреати медалі Філдса свого часу були переможцями цього конкурсу.

Проект Валерії Тищенко - "Виробництво електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води" - належить до галузі енергетики (energy physical) і дозволяє отримувати електроенергію, використовуючи принципи електромагнітної індукції.

Валерія - учениця Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.


Українська школярка посіла четверте місце на міжнародному конкурсі вчених Intel ISEF у США 01Источник: https://ua.censor.net.ua/p442044
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkROakJaVUZKblRrZENaazVIUkRCTWNsSm5Ua04zTUZwbVVYWmtSMGN3V2xvNE1GbFFVbWc1UXpFd1RETlNiRzU2VVc5a1EyOHdTa0U5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору