EN|RU|UK
 Суспільство
  2305  8

 Обдаровані школярі відвідали лекцію Нобелівського лауреата з економіки Сміта завдяки підтримці Фонду випускників. ФОТО

Два призери всеукраїнської олімпіади з економіки - 11-класник Володимир Ільків із Фізико-технічного ліцею в Івано-Франківську і 10-класниця Вікторія Остапенко, а також її викладачка економіки, Надія Жуган з Городищенського економічного ліцею в Черкаській області - відвідали лекцію Нобелівського лауреата з економіки Вернона Сміта, яка відбулася 2 червня в Києві.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також: Наносупутник, створений командою з КПІ, вийшов на навколоземну орбіту й встановив зв'язок із розробниками

Навчальні заклади, в яких вчаться ці школярі, долучилися до мережі осередків БО "Фонд Випускників України". Фонд ставить собі за мету розвивати традицію доброчинної підтримки випускниками українських навчальних закладів та освіти загалом. Випускники можуть підтримувати навчальні заклади не тільки фінансово, але і через сприяння отримання школярами, студентами й викладачами цінного досвіду.

Поїздку професора Сміта в Україну організовував один із найуспішніших українських молодих економістів та доброчинець "Фонду Випускників України" Роман Шеремета. Вони разом із гостем провели серію лекцій у провідних університетах України, а також зустрілися з Президентом та урядом України.

Також читайте: Україна посідає 56-те місце в Глобальному інноваційному індексі, - Гройсман

Володимир та Вікторія особисто познайомилися з Романом і проф. Смітом, а також отримали почесну грамоту за їхнім підписом. Вернон Сміт дуже позитивно відгукнувся про цю зустріч, адже понад усе цінує саме зустрічі зі студентами та молоддю. А Роман Шеремета вважає, що: "Такі події є надзвичайно важливими, бо наснажують молодь здійснювати їхні мрії, і саме так ми можемо позитивно вплинути на розвиток нашої країни".

Обдаровані школярі відвідали лекцію Нобелівського лауреата з економіки Сміта завдяки підтримці Фонду випускників 01

За словами Надії Варголи, співзасновниці "Фонду Випускників України" й ініціаторки цієї зустрічі, дуже цінно підтримувати молодь, відкривати їм двері і розширювати горизонти: "Отак, якщо є зв'язок із випускниками і бажання допомагати один одному, можуть відбуватися екстраординарні події. Ми впевнені, що Володимир і Вікторія надовго запам'ятають цю поїздку, і для них це буде гарною мотивацією далі розвивати свій талант в економіці та ставити високі цілі! А для багатьох інших випускників по всій Україні це може бути хорошим прикладом того, як вони можуть підтримати молоде покоління та чому варто об'єднуватися навколо "Фонду Випускників України".
Источник: https://ua.censor.net.ua/p442952
VEhrNGRrdzVRemt3VEVSU1p6bEROakJNUWpnd1NqTlJkblJEZURCTVdGRjFPVWRYTUV4TVVtZGtSMDB3VEhKUmMwTkVVWFk1UjBFd1RGaFJkazVIVnpCWk9UZ3dXV3BSZFhSREt6Qk1kbEZ6U0hwUmRHUkROakJNTjFGMlpFTXJNRXg2VW14MFF6WXdURUU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору