EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  898  2
Матеріали за темою:

 НАБУ домовилося про співпрацю з Естонським центром Східного партнерства. ФОТО

Національне антикорупційне бюро України здійснюватиме обмін інформацією та досвідом у сфері виявлення та розслідування корупційних правопорушень з Естонським центром східного партнерства (ECEAP).

Відповідний Меморандум про співпрацю Директор НАБУ Артем Ситник і директор ECEAP Ян Рейнхолд підписали 6 червня в Києві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ.

Зокрема, Меморандумом передбачено, що сторони будуть організовувати робочі наради, спільні конференції та семінари для підвищення рівня кваліфікації співробітників, інформувати одна одну з питань, пов'язаних із боротьбою з корупцією.

НАБУ домовилося про співпрацю з Естонським центром Східного партнерства 01

Також читайте: За півтора року роботи в САП і НАБУ я не бачив впливу спецслужб США, - Холодницький

Естонський центр Східного партнерства (ECEAP) - це навчальний центр для держав ЄС Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусія, Грузія, Молдова та Україна), заснований у січні 2011 року на базі Естонської школи дипломатії та Міністерства закордонних справ Естонії. З грудня 2015 року, ECEAP є самостійною установою. Через навчальні курси, семінари, конференції, дискусії і публікації ECEAP розвиває відносини з країнами Східного партнерства, а також сприяє досягненню цілей європейської політики Східного партнерства.

Читайте також: Потрібен диференційований підхід у країнах-учасницях проекту "Східне партнерство", - Клімкін
Источник: https://ua.censor.net.ua/p443047
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTJnd1RHcFNaM1JET1RCTWFsRjFhVGgyTUV4eVVYWjBSMEV3V1ZCUmRqbEhSekJhWWxKcU0zcFJibVJEVVRCS1NGRnZNM3BSYjJSSFJqQmFZbEYwVGtNNU1FeFZaekJNTDFGelRrZEJNRmxNVVhaa1F6RXdXVVJTWjJSSFF6Qk1URkYyYm5wUmFFNURlVEJaUkZGMmRFZENNRXczVW1wMFF6Tm1Ua05XTUZsSVVtZDBReXN3VEROU2JIUkhVQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору