EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  2158  7

 Консультативна місія ЄС навчила 385 поліцейських, які будуть взаємодіяти з громадами по всій Україні. ФОТО

Консультативна місія Європейського Союзу натренувала 385 поліцейських, які будуть взаємодіяти з громадами по всій Україні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби КМЄС.
Як зазначається, сьогоднішній "випускний" у Чернігові ознаменував закінчення сьомої та фінальної хвилі тренінгів із взаємодії поліції з громадою (Community Policing), яку Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) проводила для патрульних та дільничних поліцейських протягом останнього року.

Завдяки програмі, що охопила всі регіони України, у Національній поліції з'явилися 385 офіцерів, які тепер мають кваліфікацію тренерів "сommunity policing" та зможуть ділитися отриманими знаннями щодо взаємодії з громадою зі своїми колегами-поліцейськими. Чотирнадцять патрульних та дільничних офіцерів Чернігівщини отримали сьогодні сертифікати про закінчення тренінгу від радника/тренера КМЄС із питань взаємодії поліції з громадою Йосефа Нотдурфтера та представника Канадської поліцейської місії Грега Болтянськи.

Також читайте: Реформа патрульної поліції - це тоненький верхній шар над усім, що насправді потрібно зробити, - заступник міністра юстиції Вишневський

Навчальний курс складався з модулів щодо запобігання правопорушенням, надання поліцейськими якісних послуг населенню, взаємодії з громадянами, комунікації та практичних занять.

"Ми запропонували українським правоохоронцям нову модель роботи, що спрямована на зміцнення зав'язків між поліцією та місцевим населенням, відбудову довіри та вирішення проблем громадян", - наголосив Йосеф Нотдурфтер.

"КМЄС закликає новоспечених тренерів із "community policing" використовувати отримані знання на практиці", - додав він. "Community policing" є ефективним методом зниження рівня злочинності, якій, поміж іншого, допомагає виявити проблеми громади, що можуть спровокувати злочин чи асоціальну поведінку, та розробити план дій для їхнього вирішення. До таких комплексних стратегій можуть долучатися представники місцевої громади через утворення так званих "консультативних груп".
Також читайте: Мін'юст як держорган зазіхає на незалежність системи безоплатної правової допомоги, - заступник міністра юстиції Вишневський

Консультативна місія ЄС навчила 385 поліцейських, які будуть взаємодіяти з громадами по всій Україні 01Консультативна місія ЄС навчила 385 поліцейських, які будуть взаємодіяти з громадами по всій Україні 02Консультативна місія ЄС навчила 385 поліцейських, які будуть взаємодіяти з громадами по всій Україні 03Источник: https://ua.censor.net.ua/p445299
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoU2FFNURLekJaUkZGMlRrTTBaazVEWkRCTVJGSm9kRU12TUV3M1VYVTVSMWN3V1dKU2JIUkhVR1pPUTI0d1RGaFNaMDVET1RCYVlsRnpPVWRYTUV4SlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору