EN|RU|UK
 Економіка
  8747  68

 ДніпрОДА залучила 320 млн грн інвестицій на будівництво біогазової електростанції. ФОТО

Дніпропетровська ОДА залучила 320 млн грн інвестицій для будівництва біогазової електростанції на стоках Дніпроводоканалу. Відповідний меморандум між ДніпрОДА, міськрадою Дніпра, водоканалом і інвестором було підписано 26 червня.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Юрій Голик, радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка.

"Екологічний проект. Найсучасніша у світі технологія. Перше таке виробництво в Україні. І все це - в Дніпрі. Біогазова електростанція на стоках Дніпроводоканалу. Виробництво електроенергії на рік - 25 500 МВт. Сьогодні інвестор, ОДА, міськрада Дніпра та водоканал підписали відповідний меморандум. Вся проектна та технічна документація вже готові. Це - прямий шлях на сесію міськради й отримання інвестором у суборенду ділянки землі на водоканалі. Це - гарантія того, що вже через п'ятнадцять місяців буде побудована і запрацює сучасна біогазова електростанція в Дніпрі, яка вирішить десятиліттями нерозв'язувану проблему очищення стоків водоканалу", - написав він.

ДніпрОДА залучила 320 млн грн інвестицій на будівництво біогазової електростанції 01
Голик підкреслив, що реалізація проекту дасть нові робочі місця в регіоні та принесе додаткові податки в місцевий бюджет, а також відзначив злагоджену роботу ОДА і міськради Дніпра заради спільного результату.

"320 млн гривень інвестицій за 250 км від лінії фронту. Просто тому, що нам вірять. І це - тільки перші інвестиції, заплановані нами на цей рік. Попереду - три сучасні хімічні заводи в Індустріальному парку і ТЕЦ на ТПВ. І це вже рахунок інвестицій на мільярди", - заявив радник голови ОДА.

Як раніше заявляв голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, зростання регіональних соціально-економічних показників на Дніпропетровщині є одним із реальних результатів процесу децентралізації в країні. "Ми реалізуємо ініціативи Президента Петра Порошенка, що стосуються процесів децентралізації в державі, демонструючи на конкретних справах наскільки розширилися можливості для місцевих громад", - зазначив Валентин Резніченко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p445507
VEhrNGRrdzVRemd3V21KU1oyUkhUVEJNY2xKblRrTjNNRXhVVVhOSWVsRnNUa001TUZwaVVYWTVSMEV3VERkUmRqbERNVEJaVEZKblRrTXJNRXhNVW1ka1IwMHdURzg5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору