EN|RU|UK
 Суспільство
  21339  44

 Новий логотип і бренд міста обрали в Дніпрі. ФОТО

герб днепр

У Дніпрі обрали новий бренд і логотип міста. Переможцем за підсумками інтернет-голосування та за рішенням конкурсної комісії став логотип "Дніпро - хвилююче місто" Сергія Білого.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті Дніпровської міськради, переможцем конкурсу за підсумками інтернет-голосування та за рішенням конкурсної комісії став логотип "Дніпро - хвилююче місто".

"У рамках конкурсу тривало онлайн-голосування, за результатами якого всі конкурсанти могли отримати 30 балів, решту - 70 балів - виставляли члени журі, оргкомітет, які оцінювали роботи комплексно за сімома критеріями: оригінальність, лаконічність, привабливість, конкурентність, етичність, технологічність, позитивність. Процес ребрендингу триватиме. Ми просуватимемо цей бренд у нашому місті, в Україні та за її межами", - розповів керівник напрямку брендингу "Агентства розвитку Дніпра" Ярослав Ярошенко.

Автор-переможець повинен розробити брендбук, в якому буде вказано, як саме і де буде використовуватися цей логотип.

"Ми передамо брендбук до міської ради. Коли мер Борис Філатов підпише відповідне розпорядження, цей логотип та бренд можна буде офіційно використовувати. Важливо також розуміти, що бренд та логотип у жодному разі не замінюють офіційну символіку міста, наприклад, герб", - додав директор "Агентства розвитку Дніпра" Володимир Панченко.
Новий логотип і бренд міста обрали в Дніпрі 01

Дивіться: На в'їзді до столиці встановили новий знак "Київ". ВІДЕО

Источник: https://ua.censor.net.ua/p451084
VEhrNGRrdzVRM293VEZoU1owNURlR1pPUXpjd1REZFJjemxES3pCWlRGRjFUa012Wms1SFFqQk1hbEYyVGtONU1FdzNVWFU1UjFjd1RISlJjMGg2VVd4T1F6a3dXbUpSZGpsSFFUQk1OMUYyT1VNeE1GbE1VbWRPUXlzd1RFeFNaMlJIVFRCTWJ6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору