EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  3248  2

 Податківці в Миколаївській області ліквідували конвертаційний центр. ФОТОрепортаж

У Миколаївській області співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 56 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено ​​групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки Миколаївської, Одеської, Тернопільської та Херсонської областей незаконні послуги з переведення безготівкових грошових коштів у готівку та легалізації тіньових схем із проведення будівельних робіт і транспортних перевезень.


Для ведення своєї незаконної діяльності зловмисники створили і зареєстрували низку фіктивних і транзитних підприємств, які нібито здійснювали операції з купівлі-продажу будівельних матеріалів, обладнання, а також надавали послуги з будівництва, ремонту й вантажних перевезень. На їхній рахунок компанії реального сектора економіки перераховували кошти нібито за надані послуги або придбані матеріали. Надалі гроші переводили в готівку за допомогою грошових чеків або перераховували для переведення в готівку на рахунки підконтрольних підприємств, зареєстрованих на підставних осіб. Податковий кредит із ПДВ формували за рахунок відображення в податковому й бухгалтерському обліку безтоварних операцій із придбання пально-мастильних матеріалів.

Загальний обіг конвертаційного центру становив понад 56 мільйонів гривень. Встановлено компанії-вигодонабувачі.


Після проведених у Миколаєві та Миколаївській області дев'яти обшуків було виявлено та вилучено 90,3 тисячі гривень готівкою, 12 печаток підприємств, чекові книжки, комп'ютерну техніку та первинні бухгалтерські документи. Також накладено арешт на банківські рахунки шести підприємств, на яких заблоковано 220 тисяч гривень.

Податківці в Миколаївській області ліквідували конвертаційний центр 01Податківці в Миколаївській області ліквідували конвертаційний центр 02

Слідчі дії тривають.Источник: https://ua.censor.net.ua/p454523
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkRlVEJNV0ZKblRrZERNRmxpVVhSa1F6a3dXVXhTWjBoNlVYWTVReXN3VEZSUmMwNUhRekJNY2xGMmRFTjVNRXhCWnpCTWVsSnNkRU0zTUZwaVVtaDBSMWN3V1RrNE1FcFVVWEJPUTJobVRrTmpNRXhxVVhWMFF5c3dUSFpSYzA1SFdEQk1URkpuWkVkTk1FeHlVWE5EUkZGMmRFTjRNRXgyVVhOT1IwSXdXVXhTYWtFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору