EN|RU|UK
 Політика України
  13549  56

 Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині є одним з найпотужніших у Східній Європі, - Полторак. ФОТОрепортаж

Вчора, 15 вересня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час робочої поїздки на Львівщину взяв участь у відкритті Центру імітаційного моделювання на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Читайте також: Артилеристи провели на Чернігівщині бойові стрільби. ФОТОрепортаж


"Одним із головних завдань щодо реформування, яке стоїть перед Збройними Силами України, - це створення інфраструктури, яка забезпечуватиме якісну підготовку армії до нових викликів у сучасних умовах", - зазначив глава оборонного відомства.

Степан Полторак підкреслив, що мета реформування ЗС України - це професіоналізація, яка практично неможлива без гарно підготовленої інфраструктури і навчально-матеріальної бази.

"Центр імітаційного моделювання бойових дій вже почав працювати в ході проведення українсько-американських командно-штабних навчань "Rapid Trident-2017", які зараз відбуваються в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Центр є одним із найпотужніших в Східній Європі. На його базі проходитимуть підготовку підрозділи, штаби, органи управління Збройних Сил України, а також наші закордонні партнери", - наголосив Степан Полторак.

За словами міністра оборони України, з початку збройної агресії Росії проти України Збройні Сили активно розпочинали здійснювати підготовку за стандартами Альянсу.

Також читайте: Навчання Національної гвардії відбулися під Києвом. ФОТОрепортаж

"У кінці минулого, на початку цього року ми перейшли на новий формат співпраці з нашими закордонними партнерами і приступили до підготовки підрозділів, штабів і органів управління. Центр імітаційного моделювання унікальний тим, що в ході планування прийняття рішення організація та виконання контролю проведення навчань відбувається з залученням командирів різних ланок", - підкреслив глава оборонного відомства.

Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині є одним з найпотужніших у Східній Європі, - Полторак 01

Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині є одним з найпотужніших у Східній Європі, - Полторак 02

Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині є одним з найпотужніших у Східній Європі, - Полторак 03

Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині є одним з найпотужніших у Східній Європі, - Полторак 04

Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині є одним з найпотужніших у Східній Європі, - Полторак 05

Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині є одним з найпотужніших у Східній Європі, - Полторак 06

Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині є одним з найпотужніших у Східній Європі, - Полторак 07

Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині є одним з найпотужніших у Східній Європі, - Полторак 08Источник: https://ua.censor.net.ua/p455542
VEhrdlVXNDVReXN3VEhaU1ozUkRLekJaUkZGelRrTTJUSGt2VVhaMFEzZ3dURGRTWjA1REt6Qk1NMUZ6U0hwUmMzUkROREJaYWxGMWRFZFhNRXgwT0RCTVJGSm5Ua000TUZwaVVtb3plbEZ0T1VkTk1FeE1VbXgwUTNrd1dXNVJkVTVET1RCTVFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору