EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  12120  47

 Туреччина ввела жорсткий контроль за суднами, які прямують із Криму або на окупований півострів. ДОКУМЕНТ

6 жовтня 2017 року керівництво палати судноплавства торгово-промислової палати Туреччини направило всім суб'єктам морських перевезень і портового бізнесу циркулярні листи "Деякі принципи судноплавства в регіонах Чорного моря і Криму".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє видання BlackSeaNews.

У документі йдеться про необхідність вжити заходів з урахуванням зовнішньої політики Туреччини, пов'язаної з обмеженнями, накладеними на заходи суден у порти Криму.

Турецьким портам, морським агентам, операторам і судновласникам офіційно повідомляється про те, що "судна, які прибувають із регіону Криму і його портів, не пропускаються в нашу країну (Туреччину - ред.), а дозвіл на відплиття з портів цього регіону не надається".

Дивіться також: "Корабель ганьби": британські винищувачі супроводжували "Адмірала Кузнєцова", що прямував до Росії. ФОТО+ВІДЕО

Крім того, вводиться жорстка система контролю.

"Контроль забезпечується шляхом запиту від суден документів про вихід з останнього порту, а також записів бортового журналу щодо виходу з останнього порту, для супроводу суб'єкта у разі повідомлення керівництва портів про прибуття суден з чорноморських портів, а також проводиться контроль за використанням цсіх доступних систем і відкритих ресурсів (AIS і т.п.) для перевірки того факту, що кораблі прибули із зазначених портів... ".


Туреччина ввела жорсткий контроль за суднами, які прямують із Криму або на окупований півострів 01Більш того, керівництво турецького порту має отримати письмове зобов'язання, що останньою точкою відбуття судна, яке звертається до турецького порту, не є кримський порт, і воно не йде з турецького порту в кримські. Ніякі дії не відбуваються щодо мита, портових і торгових документів, що мають на собі позначку "Крим".

Також читайте: У портах Миколаївщини є російські судна, - голова ОДА Савченко. ВIДЕО

Повідомляється також, що цей контроль і супровід проводиться особисто керівництвом кожного турецького порту. Запровадження такої процедури є наслідком поширеної практики, коли судна-порушники останнім часом масово вказують турецьким морським і портовим органам неправдиву інформацію про порти призначення. Особливо наголошується, що "ці дії застосовуватися у повному обсязі і без винятків, незважаючи на власника, прапори суден і те, завантажені вони чи ні."

За умови виконання цього розпорядження, турецькі портові органи можуть впливати на всі без винятку судна, що прямують протокою Босфор.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p459036
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNURkekJNU0ZGMFpFTTNNRmw0T0RCWlNGRnpUa001TUV4eVVtaDBSMWN3V21RNE1FcHlVbWRPUXpRd1RIZzRNRXRNVW1jNVIwRXdURmhTYURsSFNEQk1hbEYyWkVOMw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору