EN|RU|UK
 Політика України
  1722  16

 "Усі ініціативи, які запланували, реалізуються", - Парубій провів зустріч із маршалком Сенату Польщі Карчевським. ФОТО

Голова Верховної Ради Андрій Парубій під час зустрічі з маршалком Сенату Польщі Станіславом Карчевським у четвер відзначив високий рівень міжпарламентської співпраці України й Польщі та реалізацію спільних ініціатив.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ВРУ.

Усі ініціативи, які запланували, реалізуються, - Парубій провів зустріч із маршалком Сенату Польщі Карчевським 01


У повідомленні зазначено: "Парубій підкреслив, що для нього "дуже важливо, що всі ініціативи, які запланували, реалізуються".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна і Польща проведуть 26 жовтня у Львові круглий стіл для обговорення мовної норми закону про освіту, - Гриневич. ФОТО

Парубій назвав "приємною звісткою" надання спільній Литовсько-польсько-українській бригаді імені Князя Костянтина Острозького декілька днів тому. "Наша ініціатива, яку ми тут, у Верховній Раді, зініціювали, щоб присвоїти бригаді Литва-Польща-Україна звання князя Костянтина Острозького, кілька днів тому була реалізована", - сказав він.

Своєю чергою, Маршалок Сенату зазначив, що його візит в Україну присвячений ініціативі надати ім'я польського професора, видатного кардіохірурга, колишнього Міністра охорони здоров'я Збігнєва Реліги польській науковій бібліотеці в Києві.

С. Карчевський повідомив, що він прибув до Києва з дружиною покійного професора та його сином. "Пан Реліга був видатним кардіохірургом, який здійснив першу операцію з пересадки серця у Польщі і одну з перших таких операцій у Європі", - сказав він і додав, що польський професор ефективно співпрацював з українськими кардіохірургами і навчав український студентів хірургії і майбутніх лікарів з кардіохірургії.

"Наші міжособистісні стосунки стають все частішими і щоразу кращими", - підкреслив він.

С.Карчевський відзначив також високий рівень співпраці між оборонними відомствами обох країн. "Співпраця між міністерствами у галузі оборони активно розвивається. Радує також співпраця між оборонними відомствами і структурами НАТО", - наголосив він.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій також прогнозує, що найближчим часом буде узгоджено і підписано спільний лист-звернення до Європейської комісії України, Польщі і Литви щодо неприпустимості реалізації проекту "Північний потік-2" та загроз, що він несе.

"Дуже важливо, що наш лист про те, що "Північний потік" є загрозою для Європейського Союзу, фактично є узгодженим між нашими сторонами і у найближчий період буде підписаний", - сказав Парубій.

Довідково: 6 вересня поточного року під час зустрічі Голови Верховної Ради Андрія Парубія в рамках візиту до Польщі (м.Криниця) із головами Сейму і Сенату, А.Парубій запросив польську сторону долучитися до спільної ініціативи з Головою Сеймасу Литви Вікторасом Пранцкєтісом щодо підготовки спільної заяви до Єврокомісії про небезпеку, яку несе будівництво газопроводу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p459068
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRXAyVVhWT1IwTXdTaTlSZG5SRE56QkxVRkYxZEVkQk1FcElVbWRPUXpRd1RFNDRNRW92VVhaMFF6Y3dXWHBTYVdSRGR3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору