EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  19798  18

 У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою "піджаків", вартістю понад 2,5 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції у Львівській області виявили складські приміщення, де зберігали несертифіковану в Україні побутову техніку, імпортовану за схемою "піджаків", і вилучили продукції на суму понад 2,5 млн грн.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У рамках операції "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК України встановлено, що в складських приміщеннях на території м. Львів зберігають побутову техніку іноземного виробництва, яку ввозили на територію України дрібними партіями без сплати митних платежів. Потім техніку реалізовували від імені двох фізосіб-підприємців через магазини в торгових центрах міста.


На підставі постанов суду проведено обшук складських приміщень, за результатами якого вилучено побутову техніку іноземного виробництва, яка не сертифікована на території України.

Орієнтовна вартість вилученого становить понад 2,5 млн грн.

Також дивіться: Податківці зупинили незаконне виробництво деревного вугілля, яке вивозилося за кордон. ФОТОрепортаж

У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 01У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 02У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 03У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 04У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 05У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 06У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 07У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 08У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 09У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 10У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 11У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 12У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою піджаків, вартістю понад 2,5 млн грн 13

Тривають слідчі дії.Источник: https://ua.censor.net.ua/p461862
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору