EN|RU|UK
 Політика України
  20140  82

 Призначені в керівництво ДБР Труба і Варченко показали одні з найгірших результатів на проміжному відборі, - Фірсов. ДОКУМЕНТ

Народний депутат VII і VIII скликань парламенту Єгор Фірсов заявив, що буде домагатися публікації докладних результатів конкурсу і вимагати проведення розслідування щодо роботи комісії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Також читайте: Як прем'єр, так і Президент можуть відхилити кандидатуру голови ДБР Труби, якщо для цього в них будуть підстави, - член конкурсної комісії Паламарчук

"На мою думку, ми знову стали свідками великого "розводу". Я про ДБР (Державне бюро розслідувань). По правді кажучи, від початку і до кінця я не стежив за тривалим і багатоетапним конкурсом у ДБР. Цей процес тривав понад рік, у тому числі щоб відвести увагу і приспати пильність громадськості. І тільки в останні кілька днів стало зрозуміло, що формується черговий силовий орган, абсолютно підконтрольний владі. Ми добре знаємо, до чого це може привести, ще не затих скандал із НАЗК, яке не знайшло корупційних грошей у деклараціях. Тільки ДБР - це найважливіший слідчий орган, від якого буквально будуть залежати розслідування сотень тисяч справ", - написав він.

"І як же йшов конкурс щодо призначення керівника цього ключового органу? Всі учасники проходили численні етапи відбору. Серед яких було складання іспитів на знання профільних галузей права (компетентність). Проходження співбесіди з конкурсною комісією (адекватність).Тест на поліграфі (чесність). І спеціальна програма, яка визначає доброчесність кандидата. Підсумком цього конкурсу має стати визначення кращих із кращих і формування керівного складу. Але після проведення всіх етапів конкурсу комісія чомусь вибирає гірших. Призначені головою Труба і першим заступником Варченко показали одні з найгірших результатів на проміжному відборі й не повинні бути навіть допущені до конкурсу. Я опублікував його результати, можете самі подивитися, які оцінки заслужили претенденти", - зазначив Фірсов.

Призначені в керівництво ДБР Труба і Варченко показали одні з найгірших результатів на проміжному відборі, - Фірсов 01

Призначені в керівництво ДБР Труба і Варченко показали одні з найгірших результатів на проміжному відборі, - Фірсов 02

Читайте також: Рішення приймалося у порівнянні з іншими кандидатами, - голова конкурсної комісії про обрання Труби на посаду голови ДБР

Призначені в керівництво ДБР Труба і Варченко показали одні з найгірших результатів на проміжному відборі, - Фірсов 03

Призначені в керівництво ДБР Труба і Варченко показали одні з найгірших результатів на проміжному відборі, - Фірсов 02

"Схоже, що як це і було завжди - всі ці іспити і комісії до одного місця, принцип відбору один - лояльність до Порошенка і його команди. І якщо чутки про те що і Труба, і Варченко перед призначенням проходили співбесіду на Банковій підтвердити складно, то факт того, що Варченко очолювала процесуальне керівництво в найбільш корупційному відділі Генпрокуратури - не викликає сумнівів. Цей відділ ще називають ім'ям Кононенка-Грановського, найвідданіших друзів (заодно "рішал" і гаманців) Порошенка. Туди просто так не потрапляють і вже тим більше просто так не йдуть. Залишати все, як є, не можна. Особисто я буду домагатися публікації докладних результатів конкурсу і вимагати проведення розслідування стосовно роботи комісії. У мене на руках документи комісії, які підтверджують, що і Труба, і Варченко провалили відбір", - резюмував Фірсов.

Також читайте: Конкурсна комісія рекомендувала Ольгу Варченко на посаду першого заступника голови ДБР

Раніше Конкурсна комісія з відбору кандидатів на зайняття посад у Державному бюро розслідувань (ДБР) обрала головою ДБР Романа Трубу, а його першим заступником - Ольгу Варченко.

Нагадаємо, що Держбюро розслідувань мало запрацювати 20 листопада і перебрати в прокуратури функції слідства. Але як зазначив раніше в коментарі "Цензор.НЕТ" член конкурсної комісії Денис Монастирський, на запуск роботи ДБР знадобиться ще щонайменше рік.

У свою чергу Генпрокурор Юрій Луценко розкритикував процес створення ДБР і звернувся до парламенту з проханням продовжити повноваження прокуратури.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p463045
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору