EN|RU|UK
 

Резонанс

(1595)
 Архів
Сторінка 1 з 36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
Назар Холодницький: "Я особисто буду процесуальним керівником у справі "записів Онищенка""

Назар Холодницький: "Я особисто буду процесуальним керівником у справі "записів Онищенка"" (Ю.Бутусов)

  986  2
Заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський: "Студенти складатимуть ті самі медичні тести, але англійською"

Заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський: "Студенти складатимуть ті самі медичні тести, але англійською" (Т.Галковська)

  2738  12
Мільярди на ліках: як працюють тіньові схеми і що закладають у ціну препаратів

Мільярди на ліках: як працюють тіньові схеми і що закладають у ціну препаратів (Т.Бодня)

  3062  8
Класик

Класик (О.Турчинов)

  157135  138
Щоб прапор майорів, слід іти проти вітру! Або Форма влади для України

Щоб прапор майорів, слід іти проти вітру! Або Форма влади для України (В.Філенко)

  3120  10
Шість принципів військової реформи Джеймса Меттіса: годі даремно марнувати час піхотинців, готуйтеся до бою!

Шість принципів військової реформи Джеймса Меттіса: годі даремно марнувати час піхотинців, готуйтеся до бою! (С.Фрідберг)

  17945  22
"Тьомин танк залишився один - і на нього вискочив російський танк. Син закричав:"Прощавайте, пацани, на мене йдуть Т-72-гі "", - інтерв'ю з мамою командира танкового взводу Артема Абрамовича

"Тьомин танк залишився один - і на нього вискочив російський танк. Син закричав:"Прощавайте, пацани, на мене йдуть Т-72-гі "", - інтерв'ю з мамою командира танкового взводу Артема Абрамовича (В.Ясинська)

  28095  47
Глава "Укроборонпрому" Павло Букін: Оборонне замовлення не є в Україні локомотивом розвитку ОПК"

Глава "Укроборонпрому" Павло Букін: Оборонне замовлення не є в Україні локомотивом розвитку ОПК" (Ю.Бутусов)

  8131  20
Тіньові схеми ДФС. Хто керує митницею. Скільки залишається в тіні

Тіньові схеми ДФС. Хто керує митницею. Скільки залишається в тіні (В.Берестенко)

  14998  26
Риторика базарных хабалок

Риторика базарных хабалок (В.Рибніков)

  30025  30
Віктор Шендерович: "Чудово розумію почуття людей, які воюють з Росією. Ми для них - аналог гітлерівської Німеччини. За Гітлера, не за Гітлера - ти громадянин Німеччини. І поки триває війна, ти - ворог, вибачай"

Віктор Шендерович: "Чудово розумію почуття людей, які воюють з Росією. Ми для них - аналог гітлерівської Німеччини. За Гітлера, не за Гітлера - ти громадянин Німеччини. І поки триває війна, ти - ворог, вибачай" (Є.Кузьменко)

  61651  133
Реформа з розмахом: топ-новації судової системи, які вже працюють

Реформа з розмахом: топ-новації судової системи, які вже працюють (Т.Бодня)

  4292  12
Віктор Єленський: "Українським дипломатам і спецслужбам слід берегти Вселенського Патріарха. Оскільки ми знаємо, що спецслужби Російської Федерації діють підступно і безцеремонно"

Віктор Єленський: "Українським дипломатам і спецслужбам слід берегти Вселенського Патріарха. Оскільки ми знаємо, що спецслужби Російської Федерації діють підступно і безцеремонно" (Є.Кузьменко)

  11288  39
А що відбувалося б у США, якби по ТБ було оприлюднено аудіозаписи, де конгресмен обговорює з президентом країни давання хабара у мільйони доларів і спільний бізнес?

А що відбувалося б у США, якби по ТБ було оприлюднено аудіозаписи, де конгресмен обговорює з президентом країни давання хабара у мільйони доларів і спільний бізнес? (Ю.Бутусов)

  19464  111
Скандал із закупівлею БМП у Польщі: що стало відомо?

Скандал із закупівлею БМП у Польщі: що стало відомо? (Ю.Бутусов)

  37360  135
Олігарх-утікач Олександр Онищенко опублікував перший аудіозапис, який може змусити дати свідчення в суді Порошенка, Тимошенко, Байдена, Кваснєвського та самого Онищенка

Олігарх-утікач Олександр Онищенко опублікував перший аудіозапис, який може змусити дати свідчення в суді Порошенка, Тимошенко, Байдена, Кваснєвського та самого Онищенка (Ю. Бутусов)

  43353  385
"Наші воїни можуть бути ситими і добре спорядженими, але без ідеології це досі радянська армія", - історик Василь Павлов про ребрендинг ЗСУ

"Наші воїни можуть бути ситими і добре спорядженими, але без ідеології це досі радянська армія", - історик Василь Павлов про ребрендинг ЗСУ (О.Скороход)

  7147  15
"Ми точно знали, що тато не приїде, але йшли на вокзал. Подивитися на те, як приїжджають інші". Українська журналістка написала книгу про те, чому автомат тримати у руках іноді легше, аніж телефон, який не відповідає

"Ми точно знали, що тато не приїде, але йшли на вокзал. Подивитися на те, як приїжджають інші". Українська журналістка написала книгу про те, чому автомат тримати у руках іноді легше, аніж телефон, який не відповідає (В.Бурлакова)

  5140  4
Двічі прем'єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс: "Ми пояснюємо Заходу: Україні потрібна "big carrot", велика морквина для того, щоб вона продовжувала реформи. У Литви свого часу така "морквина" була"

Двічі прем'єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс: "Ми пояснюємо Заходу: Україні потрібна "big carrot", велика морквина для того, щоб вона продовжувала реформи. У Литви свого часу така "морквина" була" (Є.Кузьменко)

  5557  15
Заступник міністра юстиції Денис Чернишов: "Я пропонував колегам з інших міністерств з'їздити в колонії. Сприймають як погрозу"

Заступник міністра юстиції Денис Чернишов: "Я пропонував колегам з інших міністерств з'їздити в колонії. Сприймають як погрозу" (Т.Бодня)

  3876  5
16 квітня - день створення Національного антикорупційного бюро України

16 квітня - день створення Національного антикорупційного бюро України (Ю.Бутусов)

  2507  15
Андрій Парубій: "Широкомасштабна агресія Путіна? Мені достатньо 24 години, щоб зібрати більшість у залі для прийняття рішень Верховної Ради – якої б ваги вони не були"

Андрій Парубій: "Широкомасштабна агресія Путіна? Мені достатньо 24 години, щоб зібрати більшість у залі для прийняття рішень Верховної Ради – якої б ваги вони не були" (Є.Кузьменко)

  9263  53
Парамедик служби "Ульф" 1-ї штурмової роти ДУК Олег Гордієвський: "Нам часто кажуть: "Навіщо вам УЗД у кареті швидкої допомоги?" Хлопці, ми живемо в ХХI столітті, медицина постійно розвивається"

Парамедик служби "Ульф" 1-ї штурмової роти ДУК Олег Гордієвський: "Нам часто кажуть: "Навіщо вам УЗД у кареті швидкої допомоги?" Хлопці, ми живемо в ХХI столітті, медицина постійно розвивається" (В.Кіртока)

  6997  6
Як роблять двосмугову бетонну дорогу?

Як роблять двосмугову бетонну дорогу? (mechanismone)

  23212  94
Почему Россия победит в священной войне с Америкой

Почему Россия победит в священной войне с Америкой (В.Рибніков)

  58495  41
Андрій Загороднюк: Головні проекти Офісу реформ Міністерства оборони

Андрій Загороднюк: Головні проекти Офісу реформ Міністерства оборони (Ю.Бутусов)

  5231  0
Боєць 24-ї бригади росіянка Ольга Cімонова: "Якщо пацан приходить в армію, він за визначенням класний, поки не довів зворотне, а приходить жінка - вона за визначенням бл#дь, поки не довела, що це не так"

Боєць 24-ї бригади росіянка Ольга Cімонова: "Якщо пацан приходить в армію, він за визначенням класний, поки не довів зворотне, а приходить жінка - вона за визначенням бл#дь, поки не довела, що це не так" (В.Ясинська)

  30885  55
"НАБУ та Рада дадуть оцінку контракту з Польщею та спробі "Нового времени" зірвати перше постачання Україні бронетехніки із НАТО "

"НАБУ та Рада дадуть оцінку контракту з Польщею та спробі "Нового времени" зірвати перше постачання Україні бронетехніки із НАТО " (С.Пашинський)

  22193  73
Пам'яті командира гірсько-штурмової роти 10 ОГШБр Миколи Мужичука

Пам'яті командира гірсько-штурмової роти 10 ОГШБр Миколи Мужичука (Ю.Мужичук)

  8840  8
Чому Гройсман відмовився підтримати Порошенка напередодні звіту уряду в Раді? Інтрига виборів

Чому Гройсман відмовився підтримати Порошенка напередодні звіту уряду в Раді? Інтрига виборів (Ю.Бутусов)

  14892  49
Ніккі Хейлі: "Російський режим, чиї руки повністю залиті кров'ю дітей, не може бути присоромлений. Світ має забезпечити правосуддя!"

Ніккі Хейлі: "Російський режим, чиї руки повністю залиті кров'ю дітей, не може бути присоромлений. Світ має забезпечити правосуддя!"

  17070  29
Чи почне Росія повномасштабну війну проти України?

Чи почне Росія повномасштабну війну проти України? (Ю.Бутусов)

  32196  90
Офіцер-унсовець Ігор (Тополя) Мазур: "Якщо близько підійдемо до кордону з Росією, буде, як у 2014 році, коли з РФ і арта працювала, і групи заходили"

Офіцер-унсовець Ігор (Тополя) Мазур: "Якщо близько підійдемо до кордону з Росією, буде, як у 2014 році, коли з РФ і арта працювала, і групи заходили" (В.Бурлакова)

  23171  28
"Розумієш, я ж офіцер і хочу бути корисним. Після його слів у мене не залишалося жодних аргументів", - спогади сім'ї загиблого під Іловайськом добровольця Віктора Єщенка

"Розумієш, я ж офіцер і хочу бути корисним. Після його слів у мене не залишалося жодних аргументів", - спогади сім'ї загиблого під Іловайськом добровольця Віктора Єщенка (В.Ясинська)

  10219  10
Максим Авраменко, позивний Богун: "Полонені під Іловайськом росіяни знали, що воюють в Україні, казали: ми вас три дні вже тут чекаємо"

Максим Авраменко, позивний Богун: "Полонені під Іловайськом росіяни знали, що воюють в Україні, казали: ми вас три дні вже тут чекаємо" (В.Кіртока)

  44675  24
В Україні до дорослих людей з важкою формою інвалідності ставляться, як до малих дітей, - засновниця ГО "Бачити серцем" Олеся Яскевич

В Україні до дорослих людей з важкою формою інвалідності ставляться, як до малих дітей, - засновниця ГО "Бачити серцем" Олеся Яскевич (О.Скороход)

  4212  5
"Після того, як тобі казали, що ходитимеш із паличкою, – неймовірний кайф сісти на велосипед та проїхати 10 000 км". Хто допомогає українським жінкам-військовим подорожувати світом та чому це важливо

"Після того, як тобі казали, що ходитимеш із паличкою, – неймовірний кайф сісти на велосипед та проїхати 10 000 км". Хто допомогає українським жінкам-військовим подорожувати світом та чому це важливо (В.Бурлакова)

  6035  2
Екс-начальник Департаменту поліції охорони Сергій Будник: "Мене посадили до блатних. Але це була камера, де небідні в'язні зробили ремонт"

Екс-начальник Департаменту поліції охорони Сергій Будник: "Мене посадили до блатних. Але це була камера, де небідні в'язні зробили ремонт" (Т.Бодня)

  23821  34
Юрій Луценко: У кабінеті Холодницького зафіксовані слова і дії, після яких, на мою думку, він більше там працювати не може

Юрій Луценко: У кабінеті Холодницького зафіксовані слова і дії, після яких, на мою думку, він більше там працювати не може (Є. Кузьменко)

  15323  90
Справа Івана Бубенчика - чому він має бути звільнений?

Справа Івана Бубенчика - чому він має бути звільнений? (Ю.Бутусов)

  16201  135
Що за звір - сержант, і як професійний військовослужбовець сержантського складу може поміняти функціонал офіцерів?

Що за звір - сержант, і як професійний військовослужбовець сержантського складу може поміняти функціонал офіцерів? (Г.Грант)

  11973  28
Володимир Співаковський: "Я об'їздив 107 країн і зрозумів: тільки зверху система освіти реформована бути не може. На 80% це має відбуватися знизу. Силами ентузіастів"

Володимир Співаковський: "Я об'їздив 107 країн і зрозумів: тільки зверху система освіти реформована бути не може. На 80% це має відбуватися знизу. Силами ентузіастів" (Є. Кузьменко)

  7487  34
Сторінка 1 з 36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
 
 
 
 
 
 вгору