EN|RU|UK
 

Резонанс

(1792)
 Архів
Сторінка 1 з 40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
"80 смертей за тиждень": від початку року в Україні потонуло 874 людини

"80 смертей за тиждень": від початку року в Україні потонуло 874 людини (В.Сокур)

  2364  10
Капелан Андрій Зелінський: "Нову Україну "Новою поштою" нам ніхто не пришле"

Капелан Андрій Зелінський: "Нову Україну "Новою поштою" нам ніхто не пришле" (В.Кіртока)

  4136  14
Заступник голови Держбюро розслідувань Олександр Буряк: Слідчі прокуратури втратили повноваження реєструвати нові провадження, а ДБР ще не може реєструвати. Утворився правовий вакуум

Заступник голови Держбюро розслідувань Олександр Буряк: Слідчі прокуратури втратили повноваження реєструвати нові провадження, а ДБР ще не може реєструвати. Утворився правовий вакуум (Т. Бодня)

  7771  10
Нардеп від БПП Вадим Денисенко: На цих виборах людей будуть не купувати, а лякати. Це дає змогу мобілізувати електорат

Нардеп від БПП Вадим Денисенко: На цих виборах людей будуть не купувати, а лякати. Це дає змогу мобілізувати електорат (Є. Кузьменко)

  5087  59
Командир відділення Роман Замашний (Вовк): "Нас на позиції стояло троє - до сепарів метрів 500, іноді вони підходили ближче. Але ми створювали такий шум, ніби нас ціла рота"

Командир відділення Роман Замашний (Вовк): "Нас на позиції стояло троє - до сепарів метрів 500, іноді вони підходили ближче. Але ми створювали такий шум, ніби нас ціла рота" (В. Ясинська)

  9130  10
Мінометник батальйону ОУН Юрій Бачал, позивний Сапсан: "У чоловіка в житті два завдання: продовжити рід і захистити свою сім'ю"

Мінометник батальйону ОУН Юрій Бачал, позивний Сапсан: "У чоловіка в житті два завдання: продовжити рід і захистити свою сім'ю" (В.Кіртока)

  4184  14
Експерт проекту ЄС "Право-Justice" Дамір Сіте: "У вас у самій процедурі закладено методи, як уникнути виконання рішення суду"

Експерт проекту ЄС "Право-Justice" Дамір Сіте: "У вас у самій процедурі закладено методи, як уникнути виконання рішення суду" (Т. Бодня)

  7814  5
Міхеіл Саакашвілі розкрив таємницю історії - на яких умовах він увійшов у команду Порошенка

Міхеіл Саакашвілі розкрив таємницю історії - на яких умовах він увійшов у команду Порошенка (Ю. Бутусов)

  91273  470
Підполковник запасу, доброволець Віталій Баранов: Ми на власному досвіді переконалися, що наш порятунок – у землі. Траншеї, бліндажі вчилися робити стихійно в польових умовах

Підполковник запасу, доброволець Віталій Баранов: Ми на власному досвіді переконалися, що наш порятунок – у землі. Траншеї, бліндажі вчилися робити стихійно в польових умовах (Д.Рибаков)

  7353  14
Лечение санкций Сигалом

Лечение санкций Сигалом (В. Рибніков)

  23659  38
"Знищення російського Т-72Б3 під Дебальцевим - це постріл один на мільйон", - інтерв'ю з Ігорем Лук'яновим, артрозвідка 25-го батальйону

"Знищення російського Т-72Б3 під Дебальцевим - це постріл один на мільйон", - інтерв'ю з Ігорем Лук'яновим, артрозвідка 25-го батальйону (Ю.Бутусов)

  34561  29
Командир роти Володимир Мельник (Вчитель): "Колись росіяни ще сильно пожалкують про те, що воювали на нашій землі, бо треба думати, який наказ ти виконуєш і на кого йдеш з війною"

Командир роти Володимир Мельник (Вчитель): "Колись росіяни ще сильно пожалкують про те, що воювали на нашій землі, бо треба думати, який наказ ти виконуєш і на кого йдеш з війною" (В. Ясинська)

  10828  13
Мама загиблого під час Євромайдану журналіста Веремія: "Адвокат запитала, чи не бажаю я отримати грошову компенсацію від Крисіна та інших катів мого сина. Я відповіла:"Не хочу їхніх кривавих грошей"

Мама загиблого під час Євромайдану журналіста Веремія: "Адвокат запитала, чи не бажаю я отримати грошову компенсацію від Крисіна та інших катів мого сина. Я відповіла:"Не хочу їхніх кривавих грошей" (Є. Кузьменко)

  3811  15
Наїзд із привілеями: топ-7 найгучніших VIP-ДТП

Наїзд із привілеями: топ-7 найгучніших VIP-ДТП (В.Сокур, Т.Бодня)

  14948  33
"Не мали діти планів підривати школу!". Любовно-агентурна історія Павла Гриба

"Не мали діти планів підривати школу!". Любовно-агентурна історія Павла Гриба (І.Ромалійська)

  11941  54
Старшина 13-го окремого десантно-штурмового батальйону Борис Харчук: "Тричі я був упевнений, що все, загину"

Старшина 13-го окремого десантно-штурмового батальйону Борис Харчук: "Тричі я був упевнений, що все, загину" (В.Кіртока)

  9237  11
Мама Героя України, санінструктора Ігоря Зінича: "Коли в новинах сказали, що підірвали термінал, я одразу зрозуміла, що це кінець, хоча Ігор тоді був ще живий"

Мама Героя України, санінструктора Ігоря Зінича: "Коли в новинах сказали, що підірвали термінал, я одразу зрозуміла, що це кінець, хоча Ігор тоді був ще живий" (В. Ясинська)

  6787  9
"Ніякі гроші не компенсують приниження". Топ-5 причин, чому контрактники звільняються з армії

"Ніякі гроші не компенсують приниження". Топ-5 причин, чому контрактники звільняються з армії (В. Бурлакова)

  44876  122
Останній фільм Леоніда Кантера: "Ми сподіваємося передати меседж, який Леонід ніс своїм життям, а не своєю смертю"

Останній фільм Леоніда Кантера: "Ми сподіваємося передати меседж, який Леонід ніс своїм життям, а не своєю смертю" (В.Бурлакова)

  4739  4
Екс-боєць 72 бригади Костянтин Чабала: "Бій тривав хвилин 40, і за втратами з того боку - 12 "двохсотих", а з нашого був один "трьохсотий" - я"

Екс-боєць 72 бригади Костянтин Чабала: "Бій тривав хвилин 40, і за втратами з того боку - 12 "двохсотих", а з нашого був один "трьохсотий" - я" (В. Ясинська)

  24406  16
Вивели на світло: як змінилися схеми ухилення від сплати податків

Вивели на світло: як змінилися схеми ухилення від сплати податків (Т. Бодня)

  15468  19
Ігор Луценко: "Тимошенко треба йти до альянсу з патріотами. Важливо дати електорату чіткі гарантії, що президент Тимошенко проводитиме антипутінський курс"

Ігор Луценко: "Тимошенко треба йти до альянсу з патріотами. Важливо дати електорату чіткі гарантії, що президент Тимошенко проводитиме антипутінський курс" (Є. Кузьменко)

  13859  385
Кидок на Логвинове

Кидок на Логвинове (Д. Путята)

  20546  40
Хроніка останнього бою групи спецпризначення в Латишевому 29 липня 2014-го

Хроніка останнього бою групи спецпризначення в Латишевому 29 липня 2014-го (Оксана Бакун)

  29624  46
Застрелено Віталія Олешка, позивний Сармат

Застрелено Віталія Олешка, позивний Сармат (Ю. Бутусов)

  29661  77
Начальник патрульної поліції Одеської області Юрій Рибак: Я не маю права зганьбити прізвище загиблого за Україну батька

Начальник патрульної поліції Одеської області Юрій Рибак: Я не маю права зганьбити прізвище загиблого за Україну батька (В. Кіртока)

  7319  32
Автор і ведучий "Вата-шоу" Андрій Полтава: У росіян якось органічно уживаються тези про те, що ми, по-перше, брати, але, по-друге, - недолюди

Автор і ведучий "Вата-шоу" Андрій Полтава: У росіян якось органічно уживаються тези про те, що ми, по-перше, брати, але, по-друге, - недолюди (Є.Кузьменко)

  35086  185
"Дивно лізти без наказу під шквальний вогонь… але Ронін пішов, щоб витягнути поранених": спогади побратимів про загиблого бійця 72 ОМБр Артура Безсмертного

"Дивно лізти без наказу під шквальний вогонь… але Ронін пішов, щоб витягнути поранених": спогади побратимів про загиблого бійця 72 ОМБр Артура Безсмертного (В. Бурлакова)

  7764  11
Хроніки "іхтамнєтства" і портрети найманців ПВК "Вагнера". Список 40 знищених бойовиків

Хроніки "іхтамнєтства" і портрети найманців ПВК "Вагнера". Список 40 знищених бойовиків (О. Бакун)

  16914  23
Виповнилося 110 років від дня створення Федерального бюро розслідувань США. Антикорупційна реформа Келвіна Куліджа

Виповнилося 110 років від дня створення Федерального бюро розслідувань США. Антикорупційна реформа Келвіна Куліджа (Ю. Бутусов)

  8707  52
Чи здатна Україна покінчити з минулим і подолати політичні перешкоди, щоб створити ефективний добровольчий резерв?

Чи здатна Україна покінчити з минулим і подолати політичні перешкоди, щоб створити ефективний добровольчий резерв? (Г.Грант)

  6303  41
Як намагалися звільнити Холодницького. Репортаж

Як намагалися звільнити Холодницького. Репортаж (Т.Бодня)

  17390  26
"Чорна п'ятниця" на дорогах: чим обернулися резонансні ДТП для перевізників і пасажирів

"Чорна п'ятниця" на дорогах: чим обернулися резонансні ДТП для перевізників і пасажирів (Т.Бодня, В.Сокур)

  12353  4
Комбат 1-го батальйону 93-ї бригади Богдан Дмитрук: "Якщо буде наступ, я даю гарантію, що ми зможемо затримати ворога. Головне, щоб було кому воювати далі, за нами"

Комбат 1-го батальйону 93-ї бригади Богдан Дмитрук: "Якщо буде наступ, я даю гарантію, що ми зможемо затримати ворога. Головне, щоб було кому воювати далі, за нами" (В.Ясинська)

  24052  37
Нова корупційна схема у Фонді держмайна: Кабмін почав обдирати оцінювачів та нотаріусів в інтересах Яценка і Хомутинніка

Нова корупційна схема у Фонді держмайна: Кабмін почав обдирати оцінювачів та нотаріусів в інтересах Яценка і Хомутинніка (Ю. Бутусов)

  17469  65
Суддя Верховного Суду Єгор Краснов: "Уже є випадки, коли заявлялися відводи суддям на тій підставі, що вони в соцмережах дружать з адвокатом або прокурором"

Суддя Верховного Суду Єгор Краснов: "Уже є випадки, коли заявлялися відводи суддям на тій підставі, що вони в соцмережах дружать з адвокатом або прокурором" (Т. Бодня)

  10252  2
Від гнилих матраців на снігу до койко-місця за $4,5 тис.: що будують для військових у тилу

Від гнилих матраців на снігу до койко-місця за $4,5 тис.: що будують для військових у тилу (В.Бурлакова)

  16192  33
Сторінка 1 з 40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
 
 
 
 
 
 вгору