EN|RU|UK
 

Резонанс

(1101)
 Архів
Віце-прем’єр Павло Розенко: "Ми робимо пенсійну реформу точно не для МВФ"

Віце-прем’єр Павло Розенко: "Ми робимо пенсійну реформу точно не для МВФ" (О.Москалюк)

  1658  21
Як лікують зуби на передовій

Як лікують зуби на передовій (В.Кіртока)

  3820  7
Чому мами загиблих героїв вимагають суду в Україні стосовно трагедії в Іловайську?

Чому мами загиблих героїв вимагають суду в Україні стосовно трагедії в Іловайську? (Ю.Бутусов)

  6343  108
Ракетний скандал: як "Нью-Йорк Таймс" хибно звинуватила Україну

Ракетний скандал: як "Нью-Йорк Таймс" хибно звинуватила Україну (Ю.Бутусов)

  21866  122
Справа "Межигір`я" Януковича: чому відпускають екс-главу ДУС Тарасюка

Справа "Межигір'я" Януковича: чому відпускають екс-главу ДУС Тарасюка (І.Салій)

  7241  19
Головний сержант роти Тімур Абубакаров: "В Авдіївці я зрозумів, що "сірої зони" не буває. Вона або наша, або сєпарська"

Головний сержант роти Тімур Абубакаров: "В Авдіївці я зрозумів, що "сірої зони" не буває. Вона або наша, або сєпарська" (В.Ясинська)

  14527  17
Чи існує загроза вторгнення російських військ у центральну Україну в серпні 2017-го?

Чи існує загроза вторгнення російських військ у центральну Україну в серпні 2017-го? (Ю. Бутусов)

  53809  232
"Підконтрольна Україні територія за рівнем розташована нижче окупованої. Якщо вони закриють шахти, до нас попливе солона вода з брудом", - гідрогеолог Яковлєв

"Підконтрольна Україні територія за рівнем розташована нижче окупованої. Якщо вони закриють шахти, до нас попливе солона вода з брудом", - гідрогеолог Яковлєв (О.Скороход)

  15685  47
Перший успіх української контррозвідки над російською ФСБ - історія захоплення 6 офіцерів ФСБ 27 січня 2010 року

Перший успіх української контррозвідки над російською ФСБ - історія захоплення 6 офіцерів ФСБ 27 січня 2010 року (Ю.Бутусов)

  18031  53
Роман Безсмертний: "Україна повинна розпустити політичну групу переговорів у Мінську"

Роман Безсмертний: "Україна повинна розпустити політичну групу переговорів у Мінську" (О. Москалюк)

  18956  55
Перевірка е-декларацій чиновників: за що корупціонерам доводиться платити грошима

Перевірка е-декларацій чиновників: за що корупціонерам доводиться платити грошима (Т.Бодня)

  3796  4
В Україні перехід на стандарти НАТО відбувається порівняно швидко, тому що є зв`язок між навчанням і практикою в АТО, - британський санінструктор Шон Ардрон

В Україні перехід на стандарти НАТО відбувається порівняно швидко, тому що є зв'язок між навчанням і практикою в АТО, - британський санінструктор Шон Ардрон (О.Скороход)

  6813  14
"Лікарі кричали, що ще не стабільний хребет, але я вже побачив мету", - ветеран АТО Юрій Писарчук серед 30 героїв, які представляють Україну на змаганнях Invictus Games

"Лікарі кричали, що ще не стабільний хребет, але я вже побачив мету", - ветеран АТО Юрій Писарчук серед 30 героїв, які представляють Україну на змаганнях Invictus Games (Т.Бахарєва, "Факти")

  5414  22
Офіцер 80-ї бригади Юрій Темченко виступив проти розкрадання палива: "Вся відповідальність на командирі роти, це не відповідальність бригади"

Офіцер 80-ї бригади Юрій Темченко виступив проти розкрадання палива: "Вся відповідальність на командирі роти, це не відповідальність бригади" ("Журналіст")

  8660  38
"У 2014 році Amnesty International була чи не першою організацією, яка опублікувала зроблене з супутника фото російської військової техніки на Донбасі", - Оксана Покальчук

"У 2014 році Amnesty International була чи не першою організацією, яка опублікувала зроблене з супутника фото російської військової техніки на Донбасі", - Оксана Покальчук (Є.Кузьменко)

  4954  2
"Я бачив, як чоловік, який воював, перетворюється на бомжа не тому, що він п`є. Просто безробітний", - розповіді ветеранів АТО про проблеми працевлаштування після дембеля

"Я бачив, як чоловік, який воював, перетворюється на бомжа не тому, що він п'є. Просто безробітний", - розповіді ветеранів АТО про проблеми працевлаштування після дембеля (В.Ясинська)

  13146  42
Засідка ЗСУ на "Урал" 4-ї бригади ЗС РФ: розповідь російського найманця Михайла Владімірського

Засідка ЗСУ на "Урал" 4-ї бригади ЗС РФ: розповідь російського найманця Михайла Владімірського (Ю.Бутусов)

  75841  63
"Ми вас фізично й морально будемо катувати, рано чи пізно ви все одно зламаєтеся". Інтерв`ю з луганським суддею Руденком, якого звільнили з полону

"Ми вас фізично й морально будемо катувати, рано чи пізно ви все одно зламаєтеся". Інтерв'ю з луганським суддею Руденком, якого звільнили з полону (І.Ромалійська)

  17782  29
Пам`яті Сергія Сєнчева - справжнього офіцера з виховної роботи

Пам'яті Сергія Сєнчева - справжнього офіцера з виховної роботи (Ю. Бутусов)

  9799  22
Дерский чорт, гроза десантников

Дерский чорт, гроза десантников (В.Рибніков)

  41922  31
Міністр Вадим Черниш: "На Донбасі росіяни виховують суспільство на ненависті та протистоянні будь-якому способу інтеграції в Україну"

Міністр Вадим Черниш: "На Донбасі росіяни виховують суспільство на ненависті та протистоянні будь-якому способу інтеграції в Україну" (О.Москалюк)

  4996  19
Командир штурмової роти ДУК "Правий сектор" Дмитро Коцюбайло, друг Да Вінчі: "Мене вразили батареї "Градів", які чітко били по нас з території Росії"

Командир штурмової роти ДУК "Правий сектор" Дмитро Коцюбайло, друг Да Вінчі: "Мене вразили батареї "Градів", які чітко били по нас з території Росії" (В.Кіртока)

  33779  52
"За вірність присязі" чи за вбивство Олега Куницького? Справа групи офіцерів розвідки ОК "Захід" і 8-го полку спецпризначення

"За вірність присязі" чи за вбивство Олега Куницького? Справа групи офіцерів розвідки ОК "Захід" і 8-го полку спецпризначення (Ю.Бутусов, О.Скороход)

  29891  132
Доторкнись до депутата, невиїзний Насіров, свободу Постному й арешт для Суса – огляд найгучніших судів липня

Доторкнись до депутата, невиїзний Насіров, свободу Постному й арешт для Суса – огляд найгучніших судів липня (І.Салій)

  2823  0
"У мене мама росіянка, але після артобстрілів із Росії до всіх росіян у мене негативне ставлення", - десантник 79-ї бригади Олексій Пайкін

"У мене мама росіянка, але після артобстрілів із Росії до всіх росіян у мене негативне ставлення", - десантник 79-ї бригади Олексій Пайкін (І.Старіков, "Южная правда")

  19295  28
Командир 81 окремої аеромобільної бригади полковник Євген Мойсюк: "Після того, як пунктом постійної дислокації для бригади став Краматорськ, я перевіз сюди дружину і дочку. Для моєї родини тепер це рідне місто"

Командир 81 окремої аеромобільної бригади полковник Євген Мойсюк: "Після того, як пунктом постійної дислокації для бригади став Краматорськ, я перевіз сюди дружину і дочку. Для моєї родини тепер це рідне місто" (В.Кіртока)

  14868  12
Максим Нефьодов: "Модель ProZorro - це не "чарівна паличка", яка працює абсолютно для усіх активів"

Максим Нефьодов: "Модель ProZorro - це не "чарівна паличка", яка працює абсолютно для усіх активів" (О.Москалюк, С. Головньов)

  4091  12
Командувач Збройних сил США в Європі Бен Ходжес: "Три пріоритети реформи армії: бойова підготовка, критичний самоаналіз операцій, сержантський корпус"

Командувач Збройних сил США в Європі Бен Ходжес: "Три пріоритети реформи армії: бойова підготовка, критичний самоаналіз операцій, сержантський корпус" (Ю.Бутусов)

  17719  32
Бій за Шахтарськ - невикористаний шанс у війні 2014-го

Бій за Шахтарськ - невикористаний шанс у війні 2014-го (Ю.Бутусов)

  18759  41
"Заберіть собі "Оплот" - він не кращий за Т-64БВ", - танкіст із позивним Феррум критикує танкобудування України

"Заберіть собі "Оплот" - він не кращий за Т-64БВ", - танкіст із позивним Феррум критикує танкобудування України (Ю. Бутусов)

  117450  480
Член ВККС Станіслав Щотка: "Майже 96% переможців - абсолютно нові обличчя для Верховного Суду"

Член ВККС Станіслав Щотка: "Майже 96% переможців - абсолютно нові обличчя для Верховного Суду" (Т.Бодня)

  4180  20
Три роки рейду на Шахтарськ

Три роки рейду на Шахтарськ (OneParatrooper)

  39663  24
Олег Тягнибок: "Як можна не сприймати російське – і при тому не сприймати Бандеру?"

Олег Тягнибок: "Як можна не сприймати російське – і при тому не сприймати Бандеру?" (Є. Кузьменко)

  13313  172
"Наше завдання - побудувати таку державу, щоб ніколи, бл#дь, наші солдати нікуди "за поребрик" більше не лізли". Інтерв`ю з Аркадієм Бабченком

"Наше завдання - побудувати таку державу, щоб ніколи, бл#дь, наші солдати нікуди "за поребрик" більше не лізли". Інтерв'ю з Аркадієм Бабченком (І.Ромалійська)

  59438  58
Ігор Жданов: "Якщо вийдемо на ЧС-2018 із футболу, рішення про те, чи їхати в Росію, ухвалюватиме ФФУ. Думаю, що порадившись із Президентом, Прем`єром і Радою"

Ігор Жданов: "Якщо вийдемо на ЧС-2018 із футболу, рішення про те, чи їхати в Росію, ухвалюватиме ФФУ. Думаю, що порадившись із Президентом, Прем'єром і Радою" (Є.Кузьменко)

  4674  21
Едмонд Саакян: "Замовник убивства працював із моїм братом багато років. Ніхто не чекав, що він приїде нас убивати"

Едмонд Саакян: "Замовник убивства працював із моїм братом багато років. Ніхто не чекав, що він приїде нас убивати" (Ю.Бутусов)

  45156  99
Стрілянина в Дніпрі: вбито учасників АТО Олексія Вагнера й Максима Іващука, поранено Едмонда Саакяна, чотирьох нападників поранили й затримали

Стрілянина в Дніпрі: вбито учасників АТО Олексія Вагнера й Максима Іващука, поранено Едмонда Саакяна, чотирьох нападників поранили й затримали (Ю.Бутусов)

  71228  116
"Перехід Нацгвардії на натівську структуру управління підготовлено, це важливий сигнал для наших союзників", - Гіоргі Каландадзе

"Перехід Нацгвардії на натівську структуру управління підготовлено, це важливий сигнал для наших союзників", - Гіоргі Каландадзе (О.Скороход)

  5139  14
"Бурштинові" депутати: чого чекати від справи Розенблата й Полякова

"Бурштинові" депутати: чого чекати від справи Розенблата й Полякова (І.Салій)

  7096  18
Десантник Сергій Білоус: "Кожного разу, перев`язуючи пораненого, думав: як воно, отримати осколок або кулю? А коли прилетіла куля у плече, відразу навіть не зрозумів, що поранений"

Десантник Сергій Білоус: "Кожного разу, перев'язуючи пораненого, думав: як воно, отримати осколок або кулю? А коли прилетіла куля у плече, відразу навіть не зрозумів, що поранений" (В.Кіртока)

  8343  5
"Злочин і кара". НеДостоєвський

"Злочин і кара". НеДостоєвський (Вадим Кодачигов)

  16888  135
Бої проти 93-ї бригади ЗСУ за Жолобок очима противника

Бої проти 93-ї бригади ЗСУ за Жолобок очима противника (Цензор.Нет)

  51553  14
Як брали депо Іловайська 19 серпня 2014-го, - позивний Адвокат

Як брали депо Іловайська 19 серпня 2014-го, - позивний Адвокат (С.Тіунов)

  20162  19
Гендиректор "Борисполя" Павло Рябікін: "Ми чекаємо політичних рішень щодо Ryanair. Це те, що можна сказати про сьогоднішній статус переговорів"

Гендиректор "Борисполя" Павло Рябікін: "Ми чекаємо політичних рішень щодо Ryanair. Це те, що можна сказати про сьогоднішній статус переговорів" (О.Москалюк, С.Головньов)

  4973  18
Прыжок Геополитического Бройлера

Прыжок Геополитического Бройлера (В.Рибніков)

  36156  66
Реформа української армії: питання та відповіді

Реформа української армії: питання та відповіді (Ю.Бутусов, В.Бадрак, С.Рахмнін)

  10825  26
Десантник Євген Турчак (Жора): "Я ідеально вписувався в картину руїн ДАПа - залазив у той срач, лягав і кошмарив звідти сепарів"

Десантник Євген Турчак (Жора): "Я ідеально вписувався в картину руїн ДАПа - залазив у той срач, лягав і кошмарив звідти сепарів" (В.Ясинська)

  32866  21
"Жертвоприносники" з 57-ї бригади

"Жертвоприносники" з 57-ї бригади (В. Кіртока)

  25803  25
Спланований теракт: Чому російська армія збила малайзійський "Боїнг"?

Спланований теракт: Чому російська армія збила малайзійський "Боїнг"? (Ю. Бутусов)

  38014  169
Нардеп В`ячеслав Константіновський: "Поки стояв у заторі, мені сяйнула думка, що мою парламентську діяльність завершено"

Нардеп В'ячеслав Константіновський: "Поки стояв у заторі, мені сяйнула думка, що мою парламентську діяльність завершено" (О.Москалюк)

  15530  41
"Внесли в будинок загиблого, а дочка впала: "Татусю, татусю, що вони з тобою зробили? Вставай, чого ти лежиш?" - а дівчинці років 8-9", - місія "ЕВАКУАЦІЯ 200" про свою роботу

"Внесли в будинок загиблого, а дочка впала: "Татусю, татусю, що вони з тобою зробили? Вставай, чого ти лежиш?" - а дівчинці років 8-9", - місія "ЕВАКУАЦІЯ 200" про свою роботу (В.Ясинська)

  59110  38
Показати ще 68 новин
Сторінка 1 з 17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>>
 
 
 
 
 
 вгору