EN|RU|UK

Податкова

Організації:ДПАУ (1) НАБУ (1)
 
Подібні теми:Митниця (12) Справа Тимошенко (8) Боротьба з корупцією (4) Національне антикорупційне бюро (3) Затримання "податківців Клименка" (2) Юра Єнакієвський (2) Пенсійна реформа (1)

ПОДАТКІВЦІ КЛИМЕНКА: ПРО ЩО МОВЧИТЬ ГЕНЕРАЛ ДЕНИСЮК

ПОДАТКІВЦІ КЛИМЕНКА: ПРО ЩО МОВЧИТЬ ГЕНЕРАЛ ДЕНИСЮКЕкс-голова податкової адміністрації в Харківській області Станіслав Денисюк, затриманий нещодавно разом із податківцями часів Віктора Януковича, й далі голодує і готується до засідання суду, під час якого повинні розглянути питання про зміну йому запобіжного заходу.

  14542  19

На хабарі затримано посадовців однієї з податкових інспекцій столиці. Вилучено 1,7 млн ​​грн., €112 тис і $270 тис, - НАБУ. ФОТОрепортаж

На хабарі затримано посадовців однієї з податкових інспекцій столиці. Вилучено 1,7 млн ​​грн., €112 тис і $270 тис, - НАБУ. ФОТОрепортаж27 липня 2016 року детективи НАБУ спільно зі співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України під процесуальним керівництвом прокурорів САП унаслідок серії обшуків затримали двох посадових осіб податкової інспекції одного з районів м. Києва - слідчого та начальника слідчого управління фінансових розслідувань, а також адвоката, який виконував роль посередника.

  17188  70
 
 
 
 
 
 вгору