EN|RU|UK

Життя прекрасне

Подібні теми:ЄВРО-2012 (6) Революція в Україні (2) Мовне питання (2) Український Крим (1) Новий рік (1) Волонтери для армії (1) 8 Березня (1)

Спортсмен із сонячної Венесуели, який відчайдушно боровся з трасою і лижами, викликав фурор на чемпіонаті світу у Фінляндії. ВІДЕО

Спортсмен із сонячної Венесуели, який відчайдушно боровся з трасою і лижами, викликав фурор на чемпіонаті світу у Фінляндії. ВІДЕОВенесуельський лижник Адріан Солано викликав справжній фурор у кваліфікаційній гонці на 10 км серед чоловіків на чемпіонаті світу в Лахті (Фінляндія).

  28903  94

"Вся біда в цьому - немає у мене суперників мого віку ні в Україні, ні в Європі. З малолітками буду грати", - 92-річний Леонід Станіславський готується до чемпіонату світу з тенісу. ВIДЕО

"Вся біда в цьому - немає у мене суперників мого віку ні в Україні, ні в Європі. З малолітками буду грати", - 92-річний Леонід Станіславський готується до чемпіонату світу з тенісу. ВIДЕО92-річний харків'янин Леонід Станіславський претендує на звання найстаршого тенісиста Європи і готується представляти Україну на чемпіонаті світу серед любителів.

  7322  34
 
 
 
 
 
 вгору