EN|RU|UK

Дебальцевська дуга

Герої:Бутусов Юрій (2) Лисенко (1) Ясинська Віка (1)
 
Подібні теми:Агресія Росії проти України (119) Антитерористична операція (96) Окуповані території - Крим і Донбас (20) Докази російської агресії в Україні (17) Історії російсько-української війни (8) Битва за Донецький аеропорт (3) Допомога пораненим (2) Битва за Донецьк (1)
 Новини за темою Дебальцевська дуга(2)вибрати іншу тему

"ХЛОПЦІ, ВИ НАЙКРАЩІ, Я ЛЮБЛЮ ВАС!" - ОСТАННІЙ БІЙ КАПІТАНА ЮРІЯ БУТУСОВА

"ХЛОПЦІ, ВИ НАЙКРАЩІ, Я ЛЮБЛЮ ВАС!" - ОСТАННІЙ БІЙ КАПІТАНА ЮРІЯ БУТУСОВАРівно два роки тому сержант 3-го полку спецназу Вадим Довгорук у складі групи капітана Юрія Бутусова потрапив у засідку, супроводжуючи колону з Дебальцевого під час "перемир'я" 16 лютого 2015 року.

  34398  51

ВІДНОВИТИ ЗАГАЛЬНУ ХРОНОЛОГІЮ ВІЙНИ

ВІДНОВИТИ ЗАГАЛЬНУ ХРОНОЛОГІЮ ВІЙНИУчора, 23 червня, відбулося засідання групи судових експертів Головної військової прокуратури з розслідування причин неготовності до війни і подальшої втрати територій у період від початку подій у Криму до 28 лютого 2015 року, тобто до кінця Дебальцевської операції.

  28338  35

За допомогою ДНК-експертизи ідентифіковано тіло загиблого під Дебальцевим медика Сергія Кацабіна. ФОТО

За допомогою ДНК-експертизи ідентифіковано тіло загиблого під Дебальцевим медика Сергія Кацабіна. ФОТОЩе одного бійця з Вінницької області, який вважався зниклим безвісти, вдалося ідентифікувати завдяки аналізу ДНК. Йдеться про Сергія Кацабіна, який загинув 9 лютого 2015 під Логвиновим, коли тривали бої за Дебальцево.

  11890  24

Інформація про наступ українських військ у районі Дебальцевого та Вуглегірська не відповідає дійсності, - Лисенко

Спікер Адміністрації Президента України з питань АТО Андрій Лисенко спростував інформацію, що з'явилася в російських ЗМІ, про нібито наступ українських військових і намір відбити Дебальцеве і Вуглегірськ Донецької області.

  26409  189
 
 
 
 
 
 вгору