EN|RU|UK

Історії російсько-української війни

Герої:Ясинська Віка (35) Бутусов Юрій (16) Віолетта Кіртока (11) донецький аеропорт (1) Ян Осока (1) Аллеров (1) співак (1) герой (1)
 
Організації:армія (3) Айдар (2) спецназ (2) музей (1) Альфа (1) СБУ (1) армія РФ (1) спецслужби (1)
 
Подібні теми:Агресія Росії проти України (23) Антитерористична операція (11) Дебальцевська дуга (8) Докази російської агресії в Україні (5) Битва за Донецький аеропорт (5) Волонтери для армії (3) Допомога пораненим (2) Окуповані території - Крим і Донбас (2) Окупація Криму (1)
 Резонанс за темою Історії російсько-української війни(76)вибрати іншу тему
Сторінка 1 з 4
1 2 3 4 >>>
БОЄЦЬ БАТАЛЬЙОНУ "ДОНБАС" БОГДАН ПТАШНИК: "ЗА СЄПАРСЬКОЮ ОФІЦІЙНОЮ ВЕРСІЄЮ, ПІД ЧАС БОЮ ЗА КАРЛІВКУ НАВЕСНІ 14-ГО РОКУ МИ ПОКЛАЛИ 15 ЇХНІХ ЛЮДЕЙ"

БОЄЦЬ БАТАЛЬЙОНУ "ДОНБАС" БОГДАН ПТАШНИК: "ЗА СЄПАРСЬКОЮ ОФІЦІЙНОЮ ВЕРСІЄЮ, ПІД ЧАС БОЮ ЗА КАРЛІВКУ НАВЕСНІ 14-ГО РОКУ МИ ПОКЛАЛИ 15 ЇХНІХ ЛЮДЕЙ" (В.Ясинська)

  21818  18
"Я БАЧИВ, ЯК ЧОЛОВІК, ЯКИЙ ВОЮВАВ, ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА БОМЖА НЕ ТОМУ, ЩО ВІН П`Є. ПРОСТО БЕЗРОБІТНИЙ", - РОЗПОВІДІ ВЕТЕРАНІВ АТО ПРО ПРОБЛЕМИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПІСЛЯ ДЕМБЕЛЯ

"Я БАЧИВ, ЯК ЧОЛОВІК, ЯКИЙ ВОЮВАВ, ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА БОМЖА НЕ ТОМУ, ЩО ВІН П'Є. ПРОСТО БЕЗРОБІТНИЙ", - РОЗПОВІДІ ВЕТЕРАНІВ АТО ПРО ПРОБЛЕМИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПІСЛЯ ДЕМБЕЛЯ (В.Ясинська)

  13354  42
ТРИ РОКИ РЕЙДУ НА ШАХТАРСЬК

ТРИ РОКИ РЕЙДУ НА ШАХТАРСЬК (OneParatrooper)

  40191  24
БІЙ ЗА ВИСОТУ 220: РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ВАСИЛЯ СЛІПАКА, ЮРІЯ ТАРАЧУКА Й АНАТОЛІЯ КОВАЛЯ

БІЙ ЗА ВИСОТУ 220: РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ВАСИЛЯ СЛІПАКА, ЮРІЯ ТАРАЧУКА Й АНАТОЛІЯ КОВАЛЯ (Ю.Бутусов)

  15675  34
"ХЛОПЦІ, ЯКІ БОРОЛИСЯ ЗА "АЛМАЗ", - ГЕРОЇ. ВІД ТОГО, ЩО ТАМ ВІДБУВАЛОСЯ, МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ, ПОЇДЕ ДАХ", - СПОГАДИ ВІЙСЬКОВИХ 72-Ї БРИГАДИ ПРО БОЇ ПІД АВДІЇВКОЮ В СІЧНІ-ЛЮТОМУ 2017 РОКУ

"ХЛОПЦІ, ЯКІ БОРОЛИСЯ ЗА "АЛМАЗ", - ГЕРОЇ. ВІД ТОГО, ЩО ТАМ ВІДБУВАЛОСЯ, МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ, ПОЇДЕ ДАХ", - СПОГАДИ ВІЙСЬКОВИХ 72-Ї БРИГАДИ ПРО БОЇ ПІД АВДІЇВКОЮ В СІЧНІ-ЛЮТОМУ 2017 РОКУ (В.Ясинська)

  24630  31
КОМАНДИР РОЗРАХУНКУ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ ГАРМАТИ СЕРГІЙ МАНДАЛИНА: "БАГАТО ХТО ПОДЗВОНИВ РІДНИМ, ЩОБ ПОПРОЩАТИСЯ, АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ МИ СПАЛИЛИ НЕ ОДНУ ВОРОЖУ КОЛОНУ ТЕХНІКИ"

КОМАНДИР РОЗРАХУНКУ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ ГАРМАТИ СЕРГІЙ МАНДАЛИНА: "БАГАТО ХТО ПОДЗВОНИВ РІДНИМ, ЩОБ ПОПРОЩАТИСЯ, АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ МИ СПАЛИЛИ НЕ ОДНУ ВОРОЖУ КОЛОНУ ТЕХНІКИ" (В.Ясинська)

  38903  47
КОМАНДИР РОТИ АНДРІЙ ВЕРХОГЛЯД (ЛІВША): "НА ВЗЯТІЙ НАМИ ПОЗИЦІЇ "АЛМАЗ" МИ ПОВІСИЛИ ПРАПОР УКРАЇНИ І ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ ЇЇ НА "ОРЛА", НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО АНДРІЯ КИЗИЛА"

КОМАНДИР РОТИ АНДРІЙ ВЕРХОГЛЯД (ЛІВША): "НА ВЗЯТІЙ НАМИ ПОЗИЦІЇ "АЛМАЗ" МИ ПОВІСИЛИ ПРАПОР УКРАЇНИ І ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ ЇЇ НА "ОРЛА", НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО АНДРІЯ КИЗИЛА" (В.Ясинська)

  20732  20
"КОЛИ МИ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ПОШУКОВЦЕМ, ВІН ПІВГОДИНИ НЕ НАВАЖУВАВСЯ МЕНІ СКАЗАТИ, ЩО ЗНАЙШЛИ ТІЛО МОГО СИНА", - БАТЬКО ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ ОЛЕКСАНДРА ТИЩЕНКА

"КОЛИ МИ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ПОШУКОВЦЕМ, ВІН ПІВГОДИНИ НЕ НАВАЖУВАВСЯ МЕНІ СКАЗАТИ, ЩО ЗНАЙШЛИ ТІЛО МОГО СИНА", - БАТЬКО ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ ОЛЕКСАНДРА ТИЩЕНКА (В.Ясинська)

  21211  17
"Я ПОПРОЩАВСЯ З ЖИТТЯМ. КОЛИ ПРИЙШОВ ЛІКАР, Я СПИТАВ У НЬОГО, ЧИ Я ВЖЕ НА ТОМУ СВІТІ?" - ВАЖКОПОРАНЕНИЙ БОЄЦЬ 80 БРИГАДИ АНДРІЙ УСАЧ

"Я ПОПРОЩАВСЯ З ЖИТТЯМ. КОЛИ ПРИЙШОВ ЛІКАР, Я СПИТАВ У НЬОГО, ЧИ Я ВЖЕ НА ТОМУ СВІТІ?" - ВАЖКОПОРАНЕНИЙ БОЄЦЬ 80 БРИГАДИ АНДРІЙ УСАЧ (В.Ясинська)

  18719  17
СПЕЦНАЗІВЕЦЬ ОЛЕКСАНДР: "ПІСЛЯ ТИЖНЕВОЇ ВІДПУСТКИ ПОВЕРНУВСЯ В ДОНЕЦЬКИЙ АЕРОПОРТ ЗІ СЛОВАМИ:"ФУХ, Я ВДОМА". ЗАГАЛОМ ПРОВІВ У НЬОМУ П`ЯТЬ МІСЯЦІВ"

СПЕЦНАЗІВЕЦЬ ОЛЕКСАНДР: "ПІСЛЯ ТИЖНЕВОЇ ВІДПУСТКИ ПОВЕРНУВСЯ В ДОНЕЦЬКИЙ АЕРОПОРТ ЗІ СЛОВАМИ:"ФУХ, Я ВДОМА". ЗАГАЛОМ ПРОВІВ У НЬОМУ П'ЯТЬ МІСЯЦІВ" (В.Кіртока)

  17440  12
КОМАНДИР РОТИ 46-ГО БАТАЛЬЙОНУ АНДРІЙ СТАРЦЕВ: "ЯКЩО КОЛОНА НАТИКАЛАСЯ НА СЕПАРІВ, ТО ВЖЕ ВАЛИЛИ З УСІХ СТВОЛІВ, КУДИ ТІЛЬКИ МОЖНА"

КОМАНДИР РОТИ 46-ГО БАТАЛЬЙОНУ АНДРІЙ СТАРЦЕВ: "ЯКЩО КОЛОНА НАТИКАЛАСЯ НА СЕПАРІВ, ТО ВЖЕ ВАЛИЛИ З УСІХ СТВОЛІВ, КУДИ ТІЛЬКИ МОЖНА" (В.Ясинська)

  33873  22
"29 СІЧНЯ, КОЛИ НАШІ ВЗЯЛИ ПОЗИЦІЮ "АЛМАЗ", ТАМ ВІДБУВАЛОСЯ ПЕКЛО НА ЗЕМЛІ, ЯКЕ ПОЧАЛОСЯ З УБИТИХ, І Я ЇХ ВИТЯГАВ", - ІСТОРІЇ МЕДИКІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НА ПЕРЕДОВІЙ

"29 СІЧНЯ, КОЛИ НАШІ ВЗЯЛИ ПОЗИЦІЮ "АЛМАЗ", ТАМ ВІДБУВАЛОСЯ ПЕКЛО НА ЗЕМЛІ, ЯКЕ ПОЧАЛОСЯ З УБИТИХ, І Я ЇХ ВИТЯГАВ", - ІСТОРІЇ МЕДИКІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НА ПЕРЕДОВІЙ (В.Ясинська)

  19110  14
ВОЛОДИМИР РЕГЕША, ДРУГ САНТА: "МИ ЗАХОДИЛИ НА ПРОМКУ НАВАНТАЖЕНІ, ЯК ВЕРБЛЮДИ, - ТЯГЛИ ПОВНИЙ БОЄКОМПЛЕКТ І ВОДУ. ТУМАН БУВ ТАКИЙ, ЩО МИ ЙШЛИ, ЯК У МОЛОЦІ"

ВОЛОДИМИР РЕГЕША, ДРУГ САНТА: "МИ ЗАХОДИЛИ НА ПРОМКУ НАВАНТАЖЕНІ, ЯК ВЕРБЛЮДИ, - ТЯГЛИ ПОВНИЙ БОЄКОМПЛЕКТ І ВОДУ. ТУМАН БУВ ТАКИЙ, ЩО МИ ЙШЛИ, ЯК У МОЛОЦІ" (В.Кіртока)

  20848  40
"Я БРАЛА ЙОГО ЗА РУКУ І КАЗАЛА: "СЄРЬОЖА, ТИ МЕНЕ ЧУЄШ? ЦЕ МАМА!" ВІН ДАВАВ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ЧУЄ, А ЗНАЧИТЬ, - Є СВІДОМІСТЬ"

"Я БРАЛА ЙОГО ЗА РУКУ І КАЗАЛА: "СЄРЬОЖА, ТИ МЕНЕ ЧУЄШ? ЦЕ МАМА!" ВІН ДАВАВ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ЧУЄ, А ЗНАЧИТЬ, - Є СВІДОМІСТЬ" (В. Ясинська)

  36742  56
ОЛЕКСАНДР СУХОМЛИН:  "СЕПАРИ ВИЇХАЛИ НА НАШ ПОСТ. ПІСЛЯ СУТИЧКИ В ЖИВИХ ІЗ НИХ ЗАЛИШИЛИСЯ ТІЛЬКИ ТРОЄ"

ОЛЕКСАНДР СУХОМЛИН: "СЕПАРИ ВИЇХАЛИ НА НАШ ПОСТ. ПІСЛЯ СУТИЧКИ В ЖИВИХ ІЗ НИХ ЗАЛИШИЛИСЯ ТІЛЬКИ ТРОЄ" (В.Ясинська)

  41631  30
ІСТОРІЯ МОГО КОМАНДИРА ВЗВОДУ: "В НАС ВЗВОД ІЗ ФІЛЬМА "ПОДНЯТЬ ПЄРІСКОП"

ІСТОРІЯ МОГО КОМАНДИРА ВЗВОДУ: "В НАС ВЗВОД ІЗ ФІЛЬМА "ПОДНЯТЬ ПЄРІСКОП" (Сергій Сергійович)

  36241  90
БОЄЦЬ БАТАЛЬЙОНУ "КРИВБАС" АНДРІЙ НОВОХАТЬКО: "СКРІЗЬ ЛЕЖАЛИ РОЗБИТІ МАШИНИ І ШМАТКИ ТІЛ. БУЛО СТРАШНО, АЛЕ НАМ У ГОЛОВУ ВДАРИВ АДРЕНАЛІН, І МИ ВСІ ЯК ОДИН ПІДНЯЛИ ГОЛОВУ, ВЗЯЛИ АВТОМАТИ І ПОЧАЛИ ВІДСТРІЛЮВАТИСЬ"

БОЄЦЬ БАТАЛЬЙОНУ "КРИВБАС" АНДРІЙ НОВОХАТЬКО: "СКРІЗЬ ЛЕЖАЛИ РОЗБИТІ МАШИНИ І ШМАТКИ ТІЛ. БУЛО СТРАШНО, АЛЕ НАМ У ГОЛОВУ ВДАРИВ АДРЕНАЛІН, І МИ ВСІ ЯК ОДИН ПІДНЯЛИ ГОЛОВУ, ВЗЯЛИ АВТОМАТИ І ПОЧАЛИ ВІДСТРІЛЮВАТИСЬ" (В.Ясинська)

  27931  22
РЕЖИСЕР ЛЕОНІД КАНТЕР: "НЕ ПЕРЕКАЗАТИ ІСТОРІЮ ВАСИЛЯ СЛІПАКА, ЯКИЙ ПРОЖИВ КОРОТКЕ, АЛЕ НЕЙМОВІРНО ЯСКРАВЕ ЖИТТЯ, БУЛО Б ЗЛОЧИНОМ"

РЕЖИСЕР ЛЕОНІД КАНТЕР: "НЕ ПЕРЕКАЗАТИ ІСТОРІЮ ВАСИЛЯ СЛІПАКА, ЯКИЙ ПРОЖИВ КОРОТКЕ, АЛЕ НЕЙМОВІРНО ЯСКРАВЕ ЖИТТЯ, БУЛО Б ЗЛОЧИНОМ" (В. Кіртока)

  11547  21
КОМАНДИР ОКРЕМОГО ВЗВОДУ РОЗВІДКИ 54 ОБР РУСЛАН ПУСТОВОЙТ (ПАВУК): "Я ПОКЛАВ ПІД СЕБЕ 8 ВОРОЖИХ АВТОМАТІВ, САМ ПОВЗ ПО ПОЛЮ, А ПОПЕРЕДУ МЕНЕ СТАДО З 8 ПОЛОНЕНИХ, І Я, ЯК ПАСТУХ, ГНАВ ЇХ УПЕРЕД"

КОМАНДИР ОКРЕМОГО ВЗВОДУ РОЗВІДКИ 54 ОБР РУСЛАН ПУСТОВОЙТ (ПАВУК): "Я ПОКЛАВ ПІД СЕБЕ 8 ВОРОЖИХ АВТОМАТІВ, САМ ПОВЗ ПО ПОЛЮ, А ПОПЕРЕДУ МЕНЕ СТАДО З 8 ПОЛОНЕНИХ, І Я, ЯК ПАСТУХ, ГНАВ ЇХ УПЕРЕД" (В.Ясинская)

  120212  130
Сторінка 1 з 4
1 2 3 4 >>>
 Новини за темою(3)
 
 
 
 
 
 вгору