EN|RU|UK

Історії російсько-української війни

Герої:Ясинська Віка (42) Бутусов Юрій (16) Віолетта Кіртока (12) донецький аеропорт (2) герой (1) Ян Осока (1) Аллеров (1) співак (1) Білозерська (1)
 
Організації:армія (3) спецназ (2) Айдар (2) 92 окрема механізована бригада (1) армія РФ (1) СБУ (1) музей (1) Альфа (1) спецслужби (1)
 
Подібні теми:Агресія Росії проти України (23) Антитерористична операція (12) Дебальцевська дуга (8) Річниця Іловайської трагедії (6) Докази російської агресії в Україні (5) Битва за Донецький аеропорт (5) Волонтери для армії (3) Окуповані території - Крим і Донбас (2) Допомога пораненим (2) Окупація Криму (1)
 Резонанс за темою Історії російсько-української війни(84)вибрати іншу тему
Сторінка 1 з 5
1 2 3 4 5 >>>
СНАЙПЕР УДА ОЛЕНА БІЛОЗЕРСЬКА: "МОЯ ГВИНТІВКА ЦЬОГО РОКУ МАЄ ТРИ ПІДТВЕРДЖЕНИХ ВЛУЧАННЯ"

СНАЙПЕР УДА ОЛЕНА БІЛОЗЕРСЬКА: "МОЯ ГВИНТІВКА ЦЬОГО РОКУ МАЄ ТРИ ПІДТВЕРДЖЕНИХ ВЛУЧАННЯ" (В.Ясинська)

  26611  120
"Я ПРОСИЛА ВИБАЧЕННЯ, ЩО НЕ КРИЧУ, НЕ РВУ НА СОБІ ВОЛОССЯ І ДУМАЛА: "БОЖЕ, НЕВЖЕ СМЕРТЬ - ТО НАЙКРАЩА ДОЛЯ ДЛЯ МОГО СИНА?" – СПОГАДИ МАМИ ЗАГИБЛОГО СЕРЖАНТА ТАРАСА ДОРОША

"Я ПРОСИЛА ВИБАЧЕННЯ, ЩО НЕ КРИЧУ, НЕ РВУ НА СОБІ ВОЛОССЯ І ДУМАЛА: "БОЖЕ, НЕВЖЕ СМЕРТЬ - ТО НАЙКРАЩА ДОЛЯ ДЛЯ МОГО СИНА?" – СПОГАДИ МАМИ ЗАГИБЛОГО СЕРЖАНТА ТАРАСА ДОРОША (В.Ясинська)

  11353  26
КОМАНДИР 72 ОМБР, ПОЛКОВНИК АНДРІЙ СОКОЛОВ: "Я Б ОСТЕРІГАВСЯ ГАСЕЛ "В АТАКУ!" І "ДАВАЙТЕ ЗА ТИЖДЕНЬ ДІЙДЕМО ДО КОРДОНУ!""

КОМАНДИР 72 ОМБР, ПОЛКОВНИК АНДРІЙ СОКОЛОВ: "Я Б ОСТЕРІГАВСЯ ГАСЕЛ "В АТАКУ!" І "ДАВАЙТЕ ЗА ТИЖДЕНЬ ДІЙДЕМО ДО КОРДОНУ!"" (В.Ясинська)

  29999  92
"БУВАЄ, ЛЮДИНІ ТЕЛЕФОНУЄ ДРУЖИНА І КАЖЕ: "ПІШОВ ТИ НАХ#Й ЗІ СВОЄЮ СЛУЖБОЮ, Я ПІШЛА ДО ПЕТРА", - І ОСЬ ВІН СИДИТЬ ІЗ АВТОМАТОМ І ХОЧЕ ЗАСТРЕЛИТИСЯ", - БІЙЦІ 92-Ї БРИГАДИ ПРО СПЕЦИФІКУ СЛУЖБИ НА ПЕРЕДОВІЙ

"БУВАЄ, ЛЮДИНІ ТЕЛЕФОНУЄ ДРУЖИНА І КАЖЕ: "ПІШОВ ТИ НАХ#Й ЗІ СВОЄЮ СЛУЖБОЮ, Я ПІШЛА ДО ПЕТРА", - І ОСЬ ВІН СИДИТЬ ІЗ АВТОМАТОМ І ХОЧЕ ЗАСТРЕЛИТИСЯ", - БІЙЦІ 92-Ї БРИГАДИ ПРО СПЕЦИФІКУ СЛУЖБИ НА ПЕРЕДОВІЙ (В.Ясинська)

  34803  157
"РАЗОМ ІЗ ЗСУ МИ МОЖЕМО ДАТИ ВІДСІЧ РОСІЇ. ІЛОВАЙСЬКА І ДЕБАЛЬЦЕВОГО ВЖЕ НЕ БУДЕ", - ІНТЕРВ’Ю З БІЙЦЯМИ РЕЗЕРВНОЇ РОТИ 5 ОБ УДА.

"РАЗОМ ІЗ ЗСУ МИ МОЖЕМО ДАТИ ВІДСІЧ РОСІЇ. ІЛОВАЙСЬКА І ДЕБАЛЬЦЕВОГО ВЖЕ НЕ БУДЕ", - ІНТЕРВ’Ю З БІЙЦЯМИ РЕЗЕРВНОЇ РОТИ 5 ОБ УДА. (В.Ясинська)

  27537  65
КОМБАТ 5 БАТАЛЬЙОНУ УДА ВЛАДИСЛАВ ЛИТВИН (ЧОРНИЙ): "ДОНЕЦЬКИЙ АЕРОПОРТ БУВ ЯК ОСТРІВ СЕРЕД СТЕПУ. КОЖЕН ЗАЇЗД ТУДИ ВІДБУВАВСЯ З БОЄМ"

КОМБАТ 5 БАТАЛЬЙОНУ УДА ВЛАДИСЛАВ ЛИТВИН (ЧОРНИЙ): "ДОНЕЦЬКИЙ АЕРОПОРТ БУВ ЯК ОСТРІВ СЕРЕД СТЕПУ. КОЖЕН ЗАЇЗД ТУДИ ВІДБУВАВСЯ З БОЄМ" (В.Ясинська)

  11628  16
КУЛЕМЕТНИК 30-Ї БРИГАДИ СЕРГІЙ ГОРДІЙЧУК: "ПІСЛЯ ПОРАНЕННЯ В ЛІВУ РУКУ Я СПРОБУВАВ НАКЛАСТИ ДЖГУТ, АЛЕ ВІН БУВ МОЇМ РОВЕСНИКОМ, ТОМУ ТРІСКАВСЯ І РВАВСЯ"

КУЛЕМЕТНИК 30-Ї БРИГАДИ СЕРГІЙ ГОРДІЙЧУК: "ПІСЛЯ ПОРАНЕННЯ В ЛІВУ РУКУ Я СПРОБУВАВ НАКЛАСТИ ДЖГУТ, АЛЕ ВІН БУВ МОЇМ РОВЕСНИКОМ, ТОМУ ТРІСКАВСЯ І РВАВСЯ" (В.Кіртока)

  19557  19
"Я ЗАЛИШИВСЯ ДЕСЬ В ІЛОВАЙСЬКУ. МОЯ ДРУЖИНА ТАК І КАЖЕ: "МІЙ ЧОЛОВІК НЕ ПОВЕРНУВСЯ ЗВІДТИ", - ІНТЕРВ`Ю З АВТОРОМ КНИГИ "ІЛОВАЙСЬКИЙ ЩОДЕННИК" РОМАНОМ ЗІНЕНКОМ

"Я ЗАЛИШИВСЯ ДЕСЬ В ІЛОВАЙСЬКУ. МОЯ ДРУЖИНА ТАК І КАЖЕ: "МІЙ ЧОЛОВІК НЕ ПОВЕРНУВСЯ ЗВІДТИ", - ІНТЕРВ'Ю З АВТОРОМ КНИГИ "ІЛОВАЙСЬКИЙ ЩОДЕННИК" РОМАНОМ ЗІНЕНКОМ (В.Ясинська)

  25750  25
БОЄЦЬ БАТАЛЬЙОНУ "ДОНБАС" БОГДАН ПТАШНИК: "ЗА СЄПАРСЬКОЮ ОФІЦІЙНОЮ ВЕРСІЄЮ, ПІД ЧАС БОЮ ЗА КАРЛІВКУ НАВЕСНІ 14-ГО РОКУ МИ ПОКЛАЛИ 15 ЇХНІХ ЛЮДЕЙ"

БОЄЦЬ БАТАЛЬЙОНУ "ДОНБАС" БОГДАН ПТАШНИК: "ЗА СЄПАРСЬКОЮ ОФІЦІЙНОЮ ВЕРСІЄЮ, ПІД ЧАС БОЮ ЗА КАРЛІВКУ НАВЕСНІ 14-ГО РОКУ МИ ПОКЛАЛИ 15 ЇХНІХ ЛЮДЕЙ" (В.Ясинська)

  26162  19
"Я БАЧИВ, ЯК ЧОЛОВІК, ЯКИЙ ВОЮВАВ, ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА БОМЖА НЕ ТОМУ, ЩО ВІН П`Є. ПРОСТО БЕЗРОБІТНИЙ", - РОЗПОВІДІ ВЕТЕРАНІВ АТО ПРО ПРОБЛЕМИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПІСЛЯ ДЕМБЕЛЯ

"Я БАЧИВ, ЯК ЧОЛОВІК, ЯКИЙ ВОЮВАВ, ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА БОМЖА НЕ ТОМУ, ЩО ВІН П'Є. ПРОСТО БЕЗРОБІТНИЙ", - РОЗПОВІДІ ВЕТЕРАНІВ АТО ПРО ПРОБЛЕМИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПІСЛЯ ДЕМБЕЛЯ (В.Ясинська)

  14289  44
ТРИ РОКИ РЕЙДУ НА ШАХТАРСЬК

ТРИ РОКИ РЕЙДУ НА ШАХТАРСЬК (OneParatrooper)

  42967  26
БІЙ ЗА ВИСОТУ 220: РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ВАСИЛЯ СЛІПАКА, ЮРІЯ ТАРАЧУКА Й АНАТОЛІЯ КОВАЛЯ

БІЙ ЗА ВИСОТУ 220: РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ВАСИЛЯ СЛІПАКА, ЮРІЯ ТАРАЧУКА Й АНАТОЛІЯ КОВАЛЯ (Ю.Бутусов)

  16290  34
"ХЛОПЦІ, ЯКІ БОРОЛИСЯ ЗА "АЛМАЗ", - ГЕРОЇ. ВІД ТОГО, ЩО ТАМ ВІДБУВАЛОСЯ, МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ, ПОЇДЕ ДАХ", - СПОГАДИ ВІЙСЬКОВИХ 72-Ї БРИГАДИ ПРО БОЇ ПІД АВДІЇВКОЮ В СІЧНІ-ЛЮТОМУ 2017 РОКУ

"ХЛОПЦІ, ЯКІ БОРОЛИСЯ ЗА "АЛМАЗ", - ГЕРОЇ. ВІД ТОГО, ЩО ТАМ ВІДБУВАЛОСЯ, МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ, ПОЇДЕ ДАХ", - СПОГАДИ ВІЙСЬКОВИХ 72-Ї БРИГАДИ ПРО БОЇ ПІД АВДІЇВКОЮ В СІЧНІ-ЛЮТОМУ 2017 РОКУ (В.Ясинська)

  25605  31
КОМАНДИР РОЗРАХУНКУ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ ГАРМАТИ СЕРГІЙ МАНДАЛИНА: "БАГАТО ХТО ПОДЗВОНИВ РІДНИМ, ЩОБ ПОПРОЩАТИСЯ, АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ МИ СПАЛИЛИ НЕ ОДНУ ВОРОЖУ КОЛОНУ ТЕХНІКИ"

КОМАНДИР РОЗРАХУНКУ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ ГАРМАТИ СЕРГІЙ МАНДАЛИНА: "БАГАТО ХТО ПОДЗВОНИВ РІДНИМ, ЩОБ ПОПРОЩАТИСЯ, АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ МИ СПАЛИЛИ НЕ ОДНУ ВОРОЖУ КОЛОНУ ТЕХНІКИ" (В.Ясинська)

  39705  47
КОМАНДИР РОТИ АНДРІЙ ВЕРХОГЛЯД (ЛІВША): "НА ВЗЯТІЙ НАМИ ПОЗИЦІЇ "АЛМАЗ" МИ ПОВІСИЛИ ПРАПОР УКРАЇНИ І ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ ЇЇ НА "ОРЛА", НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО АНДРІЯ КИЗИЛА"

КОМАНДИР РОТИ АНДРІЙ ВЕРХОГЛЯД (ЛІВША): "НА ВЗЯТІЙ НАМИ ПОЗИЦІЇ "АЛМАЗ" МИ ПОВІСИЛИ ПРАПОР УКРАЇНИ І ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ ЇЇ НА "ОРЛА", НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО АНДРІЯ КИЗИЛА" (В.Ясинська)

  21030  20
"КОЛИ МИ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ПОШУКОВЦЕМ, ВІН ПІВГОДИНИ НЕ НАВАЖУВАВСЯ МЕНІ СКАЗАТИ, ЩО ЗНАЙШЛИ ТІЛО МОГО СИНА", - БАТЬКО ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ ОЛЕКСАНДРА ТИЩЕНКА

"КОЛИ МИ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ПОШУКОВЦЕМ, ВІН ПІВГОДИНИ НЕ НАВАЖУВАВСЯ МЕНІ СКАЗАТИ, ЩО ЗНАЙШЛИ ТІЛО МОГО СИНА", - БАТЬКО ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ ОЛЕКСАНДРА ТИЩЕНКА (В.Ясинська)

  21387  17
"Я ПОПРОЩАВСЯ З ЖИТТЯМ. КОЛИ ПРИЙШОВ ЛІКАР, Я СПИТАВ У НЬОГО, ЧИ Я ВЖЕ НА ТОМУ СВІТІ?" - ВАЖКОПОРАНЕНИЙ БОЄЦЬ 80 БРИГАДИ АНДРІЙ УСАЧ

"Я ПОПРОЩАВСЯ З ЖИТТЯМ. КОЛИ ПРИЙШОВ ЛІКАР, Я СПИТАВ У НЬОГО, ЧИ Я ВЖЕ НА ТОМУ СВІТІ?" - ВАЖКОПОРАНЕНИЙ БОЄЦЬ 80 БРИГАДИ АНДРІЙ УСАЧ (В.Ясинська)

  18870  17
СПЕЦНАЗІВЕЦЬ ОЛЕКСАНДР: "ПІСЛЯ ТИЖНЕВОЇ ВІДПУСТКИ ПОВЕРНУВСЯ В ДОНЕЦЬКИЙ АЕРОПОРТ ЗІ СЛОВАМИ:"ФУХ, Я ВДОМА". ЗАГАЛОМ ПРОВІВ У НЬОМУ П`ЯТЬ МІСЯЦІВ"

СПЕЦНАЗІВЕЦЬ ОЛЕКСАНДР: "ПІСЛЯ ТИЖНЕВОЇ ВІДПУСТКИ ПОВЕРНУВСЯ В ДОНЕЦЬКИЙ АЕРОПОРТ ЗІ СЛОВАМИ:"ФУХ, Я ВДОМА". ЗАГАЛОМ ПРОВІВ У НЬОМУ П'ЯТЬ МІСЯЦІВ" (В.Кіртока)

  17599  12
"29 СІЧНЯ, КОЛИ НАШІ ВЗЯЛИ ПОЗИЦІЮ "АЛМАЗ", ТАМ ВІДБУВАЛОСЯ ПЕКЛО НА ЗЕМЛІ, ЯКЕ ПОЧАЛОСЯ З УБИТИХ, І Я ЇХ ВИТЯГАВ", - ІСТОРІЇ МЕДИКІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НА ПЕРЕДОВІЙ

"29 СІЧНЯ, КОЛИ НАШІ ВЗЯЛИ ПОЗИЦІЮ "АЛМАЗ", ТАМ ВІДБУВАЛОСЯ ПЕКЛО НА ЗЕМЛІ, ЯКЕ ПОЧАЛОСЯ З УБИТИХ, І Я ЇХ ВИТЯГАВ", - ІСТОРІЇ МЕДИКІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НА ПЕРЕДОВІЙ (В.Ясинська)

  19183  14
Сторінка 1 з 5
1 2 3 4 5 >>>
 Новини за темою(3)
 
 
 
 
 
 вгору