EN|RU|UK

Бібліотека "Моя війна"

Герої:Бутусов Юрій (1) Брехаря Юрій (1)
 
Організації:армія (1)
 Резонанс за темою(2)

"Нову книгу про Іловайськ мені допомогли написати 70 бійців більш ніж з 20 підрозділів", - доброволець Роман Зіненко став автором безпрецедентного дослідження

"Нову книгу про Іловайськ мені допомогли написати 70 бійців більш ніж з 20 підрозділів", - доброволець Роман Зіненко став автором безпрецедентного дослідження"Знаю, що коли вийде моя книга, вона буде дуже суперечлива, і звісно, не всім сподобається - полетить багато каміння в мій бік. Але я дуже сподіваюся, що у бійців різних підрозділів це викличе внутрішній поштовх також висловитися".

  12364  11

"Максим" - все, що вам треба знати про кулемет ЗСУ, розроблений 135 років тому

"Максим" - все, що вам треба знати про кулемет ЗСУ, розроблений 135 років томуСтанковий кулемет... Для когось це просто слова, а для справжнього майстра кулеметних справ - це інструмент, який грає музику, смертельну музику, без якої не обходиться жодне поле битви. "Цензор.НЕТ" пропонує до Вашої уваги уривок із майбутньої книжки "Жива музика: записки кулеметника російсько-української війни", яка буде видана у рамках проекту "Бібліотека Юрія Бутусова: із серії "Моя війна".

  40904  83
 Фоторепортажі за темою(1)

Офіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Брехаря уклав контракт на написання книги в рамках проекту "Моя війна", - Бутусов. ФОТО

Офіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Брехаря уклав контракт на написання книги в рамках проекту "Моя війна", - Бутусов. ФОТООфіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Юрій Брехаря за затвердженим планом почне роботу над книгою і завершить роботу протягом декількох місяців. Книга буде видана у великій серії військових мемуарів "Моя війна".

  4033  8
 
 
 
 
 
 вгору