EN|RU|UK
 Спорт
  27762  87

 "Це був величезний ризик. І він виправдався", - олімпійський чемпіон Абраменко розповів про фінальний стрибок. ВIДЕО

Виконання фінального переможного стрибка такої складності було величезним ризиком, адже на його вивчення було дуже мало часу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це олімпійський чемпіон у фристайлі Олександр Абраменко розповів у короткому флеш-інтерв'ю відразу після змагань.

"Наразі я перебуваю в такому стані, що просто... я не розумію, що відбувається. Це наче сон такий. Сьогодні були важкі змагання. Всі стрибали дуже добре. Я намагався на повну силу. Виклався. Все, що я вмів, я все сьогодні показав... і посів перше місце. Авжеж... взагалі не можу в це повірити. Але це настільки круто. Ці відчуття просто не можна передати. (...) У нашому виді спорту дуже важлива удача, щоб все склалося в потрібний момент. Ну, звичайно ж, майстерність ніхто не відміняв. Просто треба цю майстерність показати в потрібний момент, в потрібний час. Тобто на твій підхід зробити найкращий стрибок, який ти міг зробити. Я ось йшов на фінальний стрибок і думав про це. Що хоч би це був той момент, коли я зроблю свій кращий стрибок. Так і сталося, що я його зробив", - розповів чемпіон.

Він також розповів товаришам про сам стрибок: "Цей стрибок на сніг... У мене не було достатньо часу його вивчити. Тому це був, звичайно ж, величезний ризик. І він виправдався. У мене вийшло зробити його кращим, бо цей стрибок реально був найкращим цієї зими".

Олександр також подякував усім, хто його підтримував.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3051088
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору