EN|RU|UK
 Політика України
  20192  73

 Глушити російський телесигнал на Донбасі почали сьогодні, - Турчинов. ВIДЕО

Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України в Донецькій та Луганській областях запрацювала комплексна система інформаційної протидії.

Про це повідомив секретар РНБО України Олександр Турчинов, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу РНБО. Запуск системи з президентського Ситуаційного центру відбувся за участю Президента України Петра Порошенка.

За словами О. Турчинова, вздовж усієї лінії розмежування у стислі терміни була змонтована та почала діяти високоефективна технологічна система, яка дозволяє "повністю блокувати аналогове та цифрове телерадіомовлення, що транслюється з російської території та з окупованої Росією території України".

"Водночас технологічний комплекс, розроблений національними виробниками, блокуючи російський сигнал, не перешкоджатиме українському телерадіомовленню", - повідомив Секретар РНБО України.

Він також зазначив, що зусиллями ДССЗІ та Концерну РРТ закладено потужний потенціал для розвитку комунікаційної інфраструктури, відновлення національного мовлення і запровадження сучасних цифрових технологій у регіоні.

"Відбудова зруйнованої окупантами телевізійної вежі в місті Краматорськ, облаштування на лінії розмежування 30 аналогових телевізійних та 32 радіо-FM-передавачів, запровадження цифрового телевізійного мовлення з РТС міста Волноваха та низка численних інших кроків із розбудови інфраструктури національних інформаційних комунікацій стали надійним підґрунтям відновлення українського мовлення в Донецькій та Луганській областях і основою повернення громадянам їх конституційного права на вільний доступ до інформації без будь-яких обмежень і перешкод", - сказав О. Турчинов.

Секретар РНБО України також наголосив, що досвід запровадження нових технологій "для нас дуже важливий у зв'язку з міжнародними зобов'язаннями, за якими Україна цього року має перейти виключно на цифровий стандарт ефірного телемовлення".

Він пояснив, що вздовж українсько-російського кордону "місце українського аналогового мовлення, яке припинить мовлення, можуть спробувати захопити російські телеканали". "Технологія, яка використовується в комплексній системі інформаційної протидії, після її розгортання в окремих регіонах дозволить повністю заблокувати російське аналогове та цифрове телерадіомовлення вздовж усього українсько-російського кордону", - повідомив О. Турчинов.

 "Це дасть нам можливість захистити українських громадян від брудних потоків цинічної інформаційної агресії, які линуть з російського телерадіоефіру з метою дезінформації та дестабілізації ситуації в Україні", - сказав Секретар РНБО України.

В РНБО нагадали, що вже заблоковано понад 40 телеканалів, поширення трансляції яких у нашій державі обмежено рішеннями Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України, а також мовників, що підпадають під дію санкцій, уведених Указом Президента України від 15.05.2017 № 133. Зокрема, припинено ефірне мовлення таких відверто антиукраїнських інформаційних джерел, як "Новороссия ТВ", "Роcсия-24", "ОплотТВ", "1-й Республиканский", "НТВ", "Россия-1" та низки інших пропагандистських засобів гібридної війни.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3062276
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору