EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  61554  279

 "Усі двері в кімнатах знімемо. Переходимо на казармений тип гуртожитку". В Ухті колишній тюремник став директором коледжу і заборонив студентам комп'ютери. ВIДЕО

У російській Ухті студенти Індустріального інституту записали на відео звернення директора Василя Зав'ялова, який заявив, що гуртожитки вишу переобладнають у казарми, а всі електроприлади, зокрема комп'ютери, заборонять.

Як інформує Цензор.НЕТ, відеозапис спілкування директора зі своїми студентами виклали в Youtube.

У соцмережах повідомляють, що до призначення директором Зав'ялов працював у Федеральній службі виконання покарань РФ.

Усі двері в кімнатах знімемо. Переходимо на казармений тип гуртожитку. В Ухті колишній тюремник став директором коледжу і заборонив студентам компютери 01

Як видно на записі, "спілкування" директора зі студентами починається з шикування.

"Стань як слід", - звертається директор вишу до хлопця. "Вийми руки з кишень", - наказує він іншому.

Далі Зав'ялов зазначає, що отримав наказ про створення в інституті інженерно-кадетського батальйону. "Нехлюїв не прийматимемо", - підкреслює він.

Після цього директор оголошує, що в гуртожитках відтепер запроваджуються нові правила: з кімнат винесуть усі меблі, крім ліжок і стільців. А також приберуть всі електропобутові прилади: чайники, холодильники і комп'ютери. Один із учнів запитує, як студентам без столу і техніки писати дипломи. "Мовчки, поскрипуючи вухами", - відповів йому педагог.

"Жодних комп'ютерів не буде у вас, бо ви не вчитеся. Ви баб голих розглядаєте, граєте до другої години ночі, а потім відпочиваєте", - пояснив своє рішення Зав'ялов.

Керівник вишу заявляє, що найближчим часом всі двері в кімнатах знімуть. "Ми переходимо на казармений тип гуртожитку, жити будете блоками", - заявив він. Один зі студентів намагається заперечити, що не бажає бути кадетом і жити за суворим режимом, оскільки вступав на спеціальність "лісопереробка". У відповідь на це директор вимагає для початку назватися і нагадує присутнім, що колись працював у в'язниці.

Директор Індустріального інституту: "Коли я був заступником з режиму, у мене півтори тисячі засуджених ось так стояло в шерензі і жоден не відкривав рота. Їм було сказано, щоб рот відкривали тільки тоді, коли їли. Ви спочатку називаєтесь, а потім запитуєте. Прізвище, група. Ось хочу далі сказати: яка стаття, кінець і початок терміну? Але цього не кажу".

Керівник вишу зазначив, що коли студенти отримували ліжко-місце, то мали читати статут гуртожитку. "Кому не подобається, винаймайте квартиру", - додав він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v3063884
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору