EN|RU|UK
 Політика України
  5265  6
Матеріали за темою:

 Підрозділи МВС виконують завдання у рамках ООС на Донбасі згідно з визначеними законодавством повноважень, - Бушуєв. ВIДЕО

З 30 квітня відповідно до Указу Президента на території Луганської та Донецької областей розпочалась Операція об’єднаних сил у складі об’єднаних підрозділів Збройних сил України, Національної гвардії, Нацполіції, Держприкордонслужби та інших підрозділів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікацій МВС України.

"У рамках Операції об’єднаних сил підрозділами Національної поліції виконуються завдання відповідно до Закону України "Про Національну поліцію", а саме забезпечення охорони публічного порядку та безпеки, а також протидії злочинності. Підрозділи дислокуються в межах всієї території та несуть службу на блокпостах у складі автопатрулів та піших патрулів", ‑ повідомив Бушуєв.

Він також додав, що підрозділи правоохоронців продовжують виконувати свої завдання в окремих населених пунктах. Йдеться про відділи поліції, які і надалі охороняють публічний порядок та безпеку.

"Виконання завдань здійснюється у чіткій відповідності до затверджених планів, які передбачають належний рівень взаємодії між підрозділами, залучених до виконання завдань в рамках Операції об‘єднаних сил. Рівень взаємодії координується через посадових осіб, визначених відповідними нормативно правовими актами", - сказав  Бушуєв.

Заступник командувача ООС від Національної гвардії генерал-майор Ігор Тимошенко підкреслив, що система управління НГУ значних змін не зазнала.

"Органи управління,військові частини та підрозділи НГУ перейшли в оперативне підпорядкування об’єднаного командування. Нацгвардія продовжує виконувати завдання відповідно до законів України, основними з яких є участь в ізоляції визначених районів, охорона важливих державних об’єктів, охорона взводних опорних пунктів другої, третьої лінії, охорона громадського порядку", ‑ сказав І.Тимошенко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3064252
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору