EN|RU|UK
 Політика України
  6364  6

 3-5 тис. російських фахівців працюють на окупованому Донбасі: РФ зберігає всі важливі посади, - глава Військового комітету НАТО Павел. ВIДЕО

Глава Військового комітету НАТО чеський генерал Петр Павел заявляє, що Росія, незважаючи на свої заперечення, зберігає всі "важливі позиції" в терористичних угрупованнях "Л/ДНР" на сході України.

В інтерв'ю Радіо Свобода він зазначив, що без значної підтримки, яку надає Росія, терористичні угруповання "ДНР" і "ЛНР" "не змогли б вижити", передає Цензор.НЕТ.

...

"Вони (росіяни, – ред.) зберігають всі важливі позиції у військовій структурі. Вони також зберігають важливі посади в місцевій адміністрації, і, якщо вдаватися до цифр, згідно з нашими джерелами, в цих структурах працює приблизно від трьох до п’яти тисяч російських фахівців. Росія також суттєво підтримує ці регіони обладнанням – особливо військовою технікою, важким озброєнням, боєприпасами, усіма матеріально-технічними ресурсами. Отже, в принципі, ми можемо сказати, що без значної підтримки Росії ці два регіони не змогли б вижити", – наголосив Павел.

Голова Військового комітету НАТО також заявляє, що "твердо вірить" у мирне врегулювання збройного конфлікту на сході України.

"Чесно кажучи, хоча це, ймовірно, трохи відрізнятиметься від того, що ми чуємо на політичному рівні, я твердо вірю в мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. Я вважаю, що залучення більшої кількості летальної зброї призведе до незбалансованості, у відповідь на яку й інша сторона почне доставляти більше летальної зброї", – сказав Павел.

За його словами, НАТО, з одного боку, намагається створити "вправне, сучасне, ефективне" українське військо, здатне впоратись із ситуацією в сфері безпеки своїми власними силами. "Але водночас ми намагаємося зробити все можливе, щоб також досягти політичного рішення після укладення Мінських угод та, зокрема, поліпшити соціальне становище населення Донбасу", – додав він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3064538
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору