EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  51104  228

 Українську армію остаточно очистять від усіх небезпечних рудиментів радянсько-російської ідеології, - Порошенко. ВIДЕО

Українці у Другій світовій війні билися на всіх фронтах, а нинішні українські бійці продовжують традиції воїнів минулих століть. У військовому календарі української армії не має бути нічого спільного з країною-агресором, зазначив президент Порошенко з нагоди урочистостей у День пам'яті та примирення.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він сказав на відкритті фотовиставки "Герої" на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.

...

На виставці представлено 12 світлин воїнів: 6 - бійців сьогоднішньої війни, 6 - українських героїв Другої світової війни. Порошенко поставив в один ряд воїнів, які сьогодні захищають незалежність України від російської агресії, з воїнами минулого, починаючи від лицарів Київської Русі. Президент також нагадав, що на території України Друга світова війна залишила 28 тисяч братських могил.

"Ця виставка наочно демонструє загальносвітовий масштаб участі українців у Другій світовій війні. Ми бачимо чіткі паралелі між трагічними подіями 30-40-х років минулого століття і важкими випробуваннями сучасності. Ми точно маємо знати і пам'ятати про всіх, хто мужньо захищав рідну землю: хто бився в котлах і виривався з них, хто форсував Дніпро, долав карпатські перевали, знищував нацистів у лавах УПА. Українська молодь мусить знати про подвиги тисячі українців на всіх без винятку фронтах Другої світової: у небі Британії, у пісках Північної Африки, на пляжах Нормандії, на островах Тихого океану. Усі вони є нашими героями", - заявив глава держави.

Він нагадав, що наприкінці квітня начальник Генштабу ЗСУ затвердив Програму заходів щодо відновлення та впровадження національних бойових традицій у Збройних силах України

"Армію остаточно очистять від усіх небезпечних рудиментів радянсько-російської ідеології, які негативно впливають на бойовий дух української армії. Вони морочать нам голову брехливими пропагандистськими штампами, покликаними тримати нас на ментальній орбіті Росії... У нашому військовому календарі не має бути нічого спільного з країною-агресором", - наголосив Порошенко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3065016
Джерело: 112 Украина
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору