EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  24888  81

 "Жахливезний бардак. Обмежувачі вартістю 3000 євро постійно ламають для проїзду автомобілів. Поліція не діє", - активіст про пішохідний режим Андріївського узвозу. ВIДЕО

Встановлені на Андріївському узвозі спеціальні обмежувачі – боларди - водії постійно і безкарно ламають, щоб проїхати на територію пішохідної зони.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це написала у своєму пості в соцмережі Юлія Нікітіна і опублікувала відео, на якому зафіксовано одного з таких водіїв. Вона відзначає високу вартість болардів і недешевий їх ремонт за рахунок київського бюджету. Крім того, Нікітіна вказує на бездіяльність поліції. За її словами, жоден вандал не покараний, попри те, що їхні дії фіксуються на камери спостереження, а дані зберігаються тривалий час на накопичувачах, встановлених у Подільській РДА міста Києва.

...

"На цьому відео з Андріївського узвозу чоловік тупо витягує з гнізда стовп боларда (він коштує 3000 євро в закупівлі), щоб машини могли проїхати через пішохідну зону, а потім засовує його назад. Ймовірно, в цьому процесі він щось у стовпі ламає, але по відео це не визначиш. І оскільки як консультант мецената цього проекту, компанії "Еста Холдинг", я брала дуже активну участь у процесі узгодження, встановлення і запуску болардів, я хочу вам розповісти, хто саме винен у тому, що в цьому проект відбувається такий дикий бардак.

Протягом приблизно рік-півтора після запуску болардів я намагалася з'ясувати - хто конкретно винен у тому, що машини продовжують їздити і паркуватися на Андріївському узвозі? Це помилка нашої проектної команди на етапі узгодження правил? Це пов'язано з поганою роботою Подільської РДА та КП "ПоділБлагоустрій"? Чи хто, чорт забирай, винен в тому, що проект, ініційований особисто Кличком - мером і реалізований за рахунок фінансових і організаційних ресурсів мецената, майже ніяк не змінив стан речей у пішохідній зоні Андріївського? І я з'ясувала - це пряма вина Національної поліції України, яка просто не виконує свої обов'язки взагалі. Всі правопорушення на Андріївському, пов'язані з болардами, можна розділити на порушення режиму пішохідної зони і псування комунального майна (боларди перебувають на балансі упорядкувальників). Другий тип порушень більш болючий для міста, тому що боларди доводиться лагодити і міняти за рахунок бюджету. Доказова база для поліції з псування майна ідеальна - все нон-стоп пишеться на відео, його якість легко дозволяє побачити як номери машин, так і обличчя водіїв, відео надходить з камер прямо до Valentyn Mondryivskyy в Подільську РДА та зберігається на накопичувачі трохи більше трьох тижнів . Спеціально для цього меценат провів під Андріївським нове оптоволокно і поставив в РДА накопичувач на 4 терабайти.

Так ось, за весь той час, що я займалася цим проектом, ЖОДНА людина, яка в'їхала машиною в болард, покарана не була. Наприклад, відображений на відео у всіх ракурсах водій таксі, який розбив стовп, вийшов з машини, оглянув його і поїхав, не поніс покарання, тому що "слідство київської поліції зайшло в глухий кут". Всі витрати на лагодження та заміну болардів весь цей час слухняно оплачує РДА - бо якщо класифікувати такі правопорушення як адміністративні, то все впирається в поліцію, а вона тупо відмовляється працювати. А якщо як господарські - то судитися має в кожному окремому випадку РДА, а у неї фізично немає таких юристів і таких ресурсів.

І якщо ми повернемося до проблеми незаконних проїзду і паркування на узвозі, то тут все ще простіше - на моїй пам'яті поліція не приїжджала штрафувати порушників на Андріївський жодного разу. Ви можете поставити машину на узвозі хоч на рік, а на виїзді і заїзді поламати все обладнання, ймовірність того, що вас за це покарають, прагне до нуля.

І знаєте, є якась дивовижна іронія в тому, що світову зірку боксу, знаменитого важкоатлета Віталія Кличка нагинають всі, кому не лінь - то забудовник Сінного, який просто змусив нашого мера взяти всю вину "папєрєдніков" на себе, то київська поліція, яка відмовляється робити що-небудь зі надочевидними правопорушеннями на Андріївському і змушує Віталія покірно оплачувати всі подібні випадки з бюджету Києва", - пише на своїй сторінці в соцмережі Юлія Нікітіна.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3066308
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору