EN|RU|UK
 Політика України
  6589  9

 Комітет ВР з питань оборони розглядає законопроект про нацбезпеку. ВIДЕО (оновлено)

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони на своєму засіданні хотів розглянути проект закону Про національну безпеку України. Однак кворум, необхідний для проведення засідання та прийняття відповідних рішень, так і не зібрався.

Цензор.НЕТ вів пряму трансляцію засідання.

16 травня 2018 року відбулося засідання Комітету з нацбезпеки, на якому першим було заплановано розгляд питання про стан підготовки проекту Закону про національну безпеку України.

Крім того, було заплановано розгляд законопроектів про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи екологічного і радіологічного контролю в пунктах пропуску (реєстр. № 7302 від 17.11.2017); про внесення змін до Митного кодексу України щодо реформування системи екологічного і радіологічного контролю в пунктах пропуску (реєстр. №7303 від 17.11.2017); про внесення змін до Закону України "Про санкції" (реєстр. № 7438 від 22.12.2017); про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки України і покарання осіб, винних у грубому порушенні прав людини (реєстр. № 7439 від 22.12.2017); про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців (реєстр. № 6268-1, друге читання).

Також згідно з порядком денним в закритому режимі мали розглядатися окремі питання сектору національної безпеки і оборони.

Однак кворум, необхідний для проведення засідання комітету та ухвалення відповідних рішень, так і не зібрався. Нардепи, члени комітету, провели обговорення питань порядку денного та провели кілька сигнальних голосувань.

Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила в першому читанні президентський проект закону (№8068) про національну безпеку 5 квітня. Документом пропонується визначити механізми керівництва у сфері національної безпеки і оборони, нормувати структуру і склад сектору безпеки і оборони, систему управління, координації і взаємодії його органів, ввести комплексний підхід до планування в сфері національної безпеки і оборони для забезпечення сталого та ефективного цивільного демократичного контролю над органами і формуваннями сектору безпеки і оборони.

Проект також передбачає скасування трьох законів, шляхом їх об'єднання. Це закони "Про основи національної безпеки України", "Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави" та "Про організацію оборонного планування".

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3066375
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору