EN|RU|UK
 Події
  27839  128
Матеріали за темою:

 Українські воїни поліпшили своє тактичне положення під Горлівкою. Взято під наш контроль н.п. Південне (Чигирі), - штаб ООС. ВIДЕО

Командування Об'єднаних сил повідомляє про поліпшення тактичного положення оборони наших військ на Горлівському напрямку.

Як інформує Цензор.НЕТ штаб ООС зазначає: "Сплановані, підготовлені і реалізовані дії героїв першого механізованого батальйону, розвідувальної роти бригади дали змогу гарантувати  безпеку жителям населеного пункту Південне (Чигирі) і зірвати підступні наміри ворога. Об'єднані сили і надалі будуть робити все для зміцнення рубежів оборони, недопущення просування окупанта в глибину нашої оборони".

Прес-служба 24-ї омбр імені короля Данила повідомляє: "Обстановка, яка склалася у районі н.п.Південне, розташованому у смузі відповідальності 24 ОМБр зі складу Об’єднаних сил, станом на 17.05.2018 року.

У перших числах квітня противник активізувався у населеному пункті Південне у таких напрямках:

НЗФ (незаконні формування), з періодичністю 2 рази на тиждень, у кількості до мотострілецького взводу прибували у н.п. Південне, з метою перевірки місцевого населення на лояльність до української влади та демонстраційного показу своєї присутності у ньому;
з середини квітня 2018 року він виставив секрети на східних околицях н.п.Південне.

Ця інформація була підтверджена під час проведення розвідувальних заходів силами і засобами Об’єднаних сил.

На основі пропозицій начальника розвідки бригади та замислу командира батальйону, штабом бригади був розроблений план, щодо взяття під свій контроль н.п. Південне.

Потрібно зазначити, що логістичне і оперативне забезпечення та контроль за виконанням визначених завдань здійснювалося безпосередньо командуванням Об’єднаних сил. Було надано своєчасну та необхідну допомогу підрозділам бригади, які виконували поставлене завдання. 

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3066696
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору