EN|RU|UK
 Суспільство
  1578  2

 5 липня в Києві відбудеться завершальний етап проекту "Планета Земля. Погляд з інвалідного візка". ВIДЕО

У четвер, 5 липня, в Києві відбудеться завершальний етап всесвітнього проекту Миколи Подрезана "Планета Земля. Погляд з інвалідного візка". Мета проекту - полегшення і прискорення адаптації об'єктів культури і спорту, пам'ятників архітектури та історії України, які сьогодні недостатньо доступні для їх відвідування людьми з інвалідністю на візках.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Микола Подрезан (1953 року народження) - інвалід 1 групи (на візку), Кавалер орденів України "За Заслуги" 2-го і 3-го ступенів, освіта - 2 вищі (інженер-будівельник і режисер масових видовищ, закінчив аспірантуру з соціальної педагогіки), член правління ГО "Центр соціальної реабілітації інвалідів "Острів надії"). Нагороджений Знаком - "Почесний працівник туризму України". Член-кореспондент Академії будівництва України.

...

Саме з метою практичного випливу на ситуацію, в якій наразі перебувають інваліди-візочники у нашій країні, протягом 7-ми років Микола Подрезан, інженер-будівник за першою вищою освітою, подорожуючи 6-ма континентами, збирав та нотував унікальні матеріали, які дають можливість всім зацікавленим організаціям та особам полегшити практичну роботу із забезпечення безперешкодного пересування та відвідання інвалідами-візочниками історико-культурних, і не тільки, місць України.

Свою подорож він почав ще в 2011 році за маршрутом естафети вогню Олімпіади 2004 року в Афінах. У кожному з міст, де в 2004 році пройшли етапи естафети, Подрезан проїжджає на візку з Олімпійським факелом 1206 метрів (1/35 частина марафонської дистанції в 42км 195м).

Варто відзначити, що 35-й етап у Москві був скасований. Таке рішення автор проекту прийняв у зв'язку з розв'язаною Росією війною на українському Донбасі. Це рішення підтримало Міністерство закордонних справ України, під патронатом якого проект відбувається з жовтня 2012 року.

Маршрут етапу в Києві буде розділено на 2 частини.

частина I

О 15: 00 будуть подолані 250 метрів по вул. Вел. Васильківській, між вул. Ковпака і Тверською.

частина II

О 16:00 розпочнеться рух від перетину вул. Володимирської та Богдана Хмельницького, вниз до Хрещатика, потім наліво, з хвилинною зупинкою у флагштока Національного прапора України, далі - до Майдану Незалежності.

О 16:30 - фінал проекту на Майдані Незалежності.

Прес-реліз з докладною інформацією для преси ви знайте де ТУТ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3074466
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору