EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  67676  318

 "Войовничі геї і феміністки з США розбещують російських дівчат і жінок", - школярам з РФ пояснили, чому росіянки рано починають статеве життя. ВІДЕО

У Краснодарському краї Росії учням восьмого класу школи № 3 в місті Коренівську показали фільм про те, як США розбещують російських дітей через пропаганду цінностей геїв і феміністок. Автори стверджують, що саме через це в Росії підлітки починають вести статеве життя в ранньому віці.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у трихвилинному міні-фільмі також розповідається про те, що дитині передаються гени першого статевого партнера матері, навіть якщо батьком став інший чоловік. Йдеться про ефект телегонії - спростованої вченими і застарілої біологічної концепції, придуманої в XIX столітті.

Ролик підліткам показав учитель Лятіф Брукі, а тема уроку була такою: "Репродуктивне здоров'я - складова здоров'я людини і суспільства".
Одна зі школярок обурилася, але педагог не відреагував. Директор школи Георгій Кайшев заявив, що у фільмі немає "нічого кримінального". За його словами, він не має права підтвердити науковість телегонії через некомпетентність у цьому питанні.

Ролик, показаний кубанським восьмикласникам, знято на замовлення "Фонду боротьби за моральність".

...


Источник: https://ua.censor.net.ua/v378521
Джерело: youtube
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRuUkRMekJNUkZGek9VTjNNRXd6VVhST1EzZG1Ua2RDTUV4WVVYVjBSMEptVGtkSk1FeHlVWFowUXpjd1RFSTRNRXhNVVhWT1IwWXdURGRSYzNSRGR6Qk1NMUYyWkVkUVprNURaekJNTjFKblpFZFhNRms0UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору