EN|RU|UK
 Політика України
  32972  195

 "Поставте питання Сакварелідзе, чому він виїхав із Грузії і чому не планує повертатися", - прокурор ГПУ Куценко. ВІДЕО

Давид Сакварелідзе, звільнений сьогодні з посади заступника генпрокурора - прокурора Одеської області, був популістом, який використовував свою посаду для особистої реклами.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко.

...

"Сьогоднішнє рішення є історичним. Прокуратура очистилася від популістів, від людей, які говорять неправду під бажанням будувати нову Україну", - сказав чиновник.

"Він (Сакварелідзе. - Ред.) зазначив, що система його не прийняла, тому таке рішення. А система його і не може прийняти і ніколи не прийме - ні в Україні, ні в Грузії. Поставте питання пану Давиду, чому він звідти виїхав і чому він не планує повертатися в Грузію", - заявив Куценко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Немає сенсу оскаржувати звільнення і знову повертатися в ту ж саму команду", - Сакварелідзе

"Він сьогодні зазначив, що сьогодні почалася його громадська діяльність. Тобто, як ми і припускали, про що ми вже говоримо кілька тижнів, що насправді Давид використовує статус заступника генпрокурора, так, на жаль, і сталося. Слава Богу, я думаю, що ми сьогодні проводимо останній брифінг щодо нього як прокурора. Думаю, що більше в житті ми не будемо згадувати про нього як про прокурора", - заявив представник ГПУ.

Читайте також: "Розкрадання, корупція і кругова порука", - Сакварелідзе про Генпрокуратуру

За словами Куценка, Сакварелідзе не допускали до держтаємниці, оскільки він увів в оману СБУ: "СБУ повідомила причини, чому Сакварелідзе не допускають до державної таємниці. Це рішення ухвалювала не Генпрокуратура. Він повинен був правильно оформити документи. Вказано такі моменти. Сакварелідзе вказав, що є громадянином Грузії і України одночасно, що суперечить пункту 1 ст. 2 закону про громадянство".

"Друге: Сакварелідзе не вказав, що має громадянство іншої держави і впродовж якого часу. На питання про місце фактичного проживання він вказав місце проживання, яке є місцем адміністративної будівлі Одеської області. Тобто Давид зазначив, що живе в прокуратурі Одеської області. Таким чином, Давид ввів в оману СБУ, даючи кілька разів неправдиву інформацію", - заявив Куценко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v381681
VEhrdlVXMTBSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmJucFJiMlJEZHpCTWNsRnpkRU4zTUZsRVVYUmtRemN3V21KUmRFNURNekJNVlhaTU9VTXZNRmxFVVhaMFF6WXdXVkJTWjA1RGR6QlpURkpuT1VkQk1FeENPREJNTDFKblRrTXJNRXh5VW1jNVIwRXdURGRTWjBoNlVYWTVReXN3VEM5U1p6bEROekJhWWxGME9VTTRaazVEVkRCS0wxRnZNM3BSYjJSRFVqQkxUamd3U2pkUmRFNURNVEJaU0ZKcVRrTTJNRXhCWnpCTU4xRnpaRU0zTUV4RVVtZGtSME13V1hjOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору