EN|RU|UK
 Політика України
  22779  74

 Держприкордонслужба продемонструвала результати інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону. ВІДЕО

граница

Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Василь Серватюк розповів про результати реалізації в 2015 році і протягом I кварталу 2016 Плану інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону.

Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на сайт Держприкордонслужби.

У пункті пропуску "Гоптівка" було продемонстровано комплекс виконаних інженерних робіт, можливості системи так званого "інтелектуального кордону", суть якої полягає в комплексному використанні інженерних споруд, технічних засобів та бойових можливостей сучасної техніки, а також окремі новинки озброєння та обладнання, які використовуються в охороні державного кордону.

Всього на проведення робіт e межах Чернігівської та Харківської областей у минулому році було виділено 400 млн гривень, які освоєні в повному обсязі та за призначенням. На інших ділянках кордону, де цільове фінансування відповідно до Плану не передбачалося, проводилися роботи за відомчими планами та із залученням місцевих органів влади.Відповідно до Плану у 2015 році обладнано понад 230 км протитанкових ровів, 45 км контрольно-слідової смуги, майже 103 км рокадних доріг та 75 км захисної огорожі, встановлено спостережні вежі, а також облаштовано опорні пункти для особового складу та захисні споруди для пасажирів у пунктах пропуску, закуплено технічні засоби, розгорнуто системи відео-технічного контролю та ураження і багато іншого. Зараз ведуться активні роботи щодо підвищення рівня технічної складової охорони кордону.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Потрібно 1,3 млрд грн для збільшення зарплат прикордонників, - Держприкордонслужба

У 2016 році, відповідно до Плану, роботи планується завершити в межах Харківської та почати в Луганській областях. Наразі бюджетом для їх виконання передбачено 200 млн гривень.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v385518
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsRE5qQk1OMUpuVGtNd01FdzNVWFpZZWxGc1RrTXhNRmxFVVhSMFF5OHdXVVJSZFU1RE5qQk1OMUpuVGtNd01FdzNVWFprUjBJd1RIWlNaemxETWpCTVNGRnpTSHBSYjA1REt6QlpTRkpzZEVkUVprNURiREJNUkZKblRrTTJNRnBpVVhOMFIwb3dUR3BSZG1SRGR3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору