EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  54991  87

 "Дайте мені що-небудь! Під вас падають, і скоро всі будуть з пропусками, а я буду х#й смоктати! Мені треба лям на місяць", - бойовики обговорюють схему поставки вугілля з Донбасу до Росії. АУДІО

У мережу потрапив запис телефонної розмови між командирами козацьких бандформувань, які контролювали міста Антрацит і Свердловськ на півдні Луганської області в 2014-2015 роках - Владиславом Бріциним і Олександром Гайдеєм (також відомий, як "Рим"), зроблений, імовірно, навесні 2015 року. Увага! Ненормативна лексика!

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у розмові терористи обговорюють схеми поставок у Росію видобутого на підконтрольній території вугілля і домовляються про те, який відсоток Гайдей буде отримувати з вантажівок, що проходять через підконтрольне йому місто до кордону РФ. При цьому Гайдей висловлював невдоволення чинними схемами і вимагав від Бріцина, щоб його машини, які проходять у Росію через Свердловськ, платили відкат у 10%.

...

Місто Свердловськ Луганської області розташоване на важливій трасі, якою здійснюється сполучення цього регіону з РФ. З розмови двох ватажків стає ясно, що Гайдей, який контролював трасу і ділянку російського кордону, обкладав даниною всі автомобілі, які проїжджали по дорозі.

Владислав Бріцин став "комендантом" Антрацита в грудні 2014 року і контролював місто кілька місяців. Інформації про нього і його подальшу долю практично немає, відомо лише те, що він називав себе "полковником Всевеликого війська Донського".

Олександр "Рим" Гайдей значно відоміший як один з найбільш одіозних козацьких отаманів Луганській області. Гайдей утримував під своїм контролем Свердловськ і прилеглу до нього ділянку російсько-українського кордону протягом півтора року, з весни 2014 року. До війни був депутатом місцевої ради від КПУ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v388598
Джерело: youtube
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGMWRFTXJNRXd6VW1kMFIwRXdURVJSYzJSRGR6Qk1NMUYwVGtOM1prNURLekJNY2xKbk9VTXZNRXhFVW1oMFIxY3dXVGs0TUV4TVVtYzVRM293V21KUmRUbEROekJaT1Rnd1NsUlJkblJET1RCTVNGRnpUa2RD
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору